vosuma talip çıktı??!

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
montoya
Vosdost

vosuma talip çıktı??!

Mesaj #1 gönderen montoya » Sal Tem 05, 2005 6:06 pm

dostlar bugün beni ve bikaç kişiyi forumdan tanıyan haluk adında bir dostla tanıştım,vos almak istediğini ve özellikle benimkini istediğini söyledi,sebebi de tamiri veya modifi için uğraşamayacağını ve hazırda almak istediğini ve parayı nakit vereceğini özellikle belirtti.
fiyat sordu bende 6.500 YTL dedim,sizce fiyat nasıl demişim?
gerçi aklımda satmak falan yoktu ama ne biliyim iki gündür bi elektrik sorunu yaptı bana,kızmıştım ve boş bulundum;lakin son anda adamdan bu işin biraz vos ile olan duygusal bağımdan ötürü biraz zor olacağını ve bir hafta düşünme süresi hakkım olduğunu belirttim,kabul etti.
fiyat konusuna ne dersiniz?sizce az mı demişim? eğer satarsam tek bir şey bile sökmeden vereceğim,sadece torpidodaki cd lerim alacağım. jantı lastiği,müzik tesisatı,quick shifterı,neonları,spor direksiyonu,el frenini,angel eye sisleri,vs vs vs ...hiçbirşey sökmeden...
lütfen bana yardımcı olun,herkes kendini benim yerime koyup en azından bi fikir yazsın.
şimdiden teşekkürler.
saygılarımla..............

efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #2 gönderen efeeryurt » Sal Tem 05, 2005 6:31 pm

yaa monti eğer satmak istiosan (ki bence aklının ucuna bile getirme, tabi zordaysan sat ama) nys işte satman gerekiosa bu fiyat senin araban için baya az... ben 8 milyar derdim en kötü senin araban için.. hem satılık voslara bakıoruz.. normal boşu bile 5milyar fln.. eğer satmaya niyetliysen 8den aşağı bırakma derim ben.. ama bi vosdost olarak satmana bnm gönlüm el vermez.... 8-)
Kolay gelsin............ :-o
Resim
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Tosbağa » Sal Tem 05, 2005 6:42 pm

Hoppalaaaa delirdin mi monti? Yani ufacık bir elektrik sorununa kafayı taktın diye vos mu satılır? Yapma nerden çıktı bu iş şimdi? Hayy zaten fiyatı da bedava demişsin olmaz yaa...

Yaa eğer sadece elektriğe kafayı taktıysan ve başka bir sorunun yoksa nie satıyorsun? Bak ben vosuma binemiyorum vosumla ne zaman bişey yapmak istesem hep bana aksilik çıkarıyor ve bir yere gitmeme engel oluyor veya işimi yapmama engel oluyor. Anca öylesine boş boş gezinmek istediğimde sorun çıkarmıyor ama onun haricinde hiiç sorun bitmiyor büyük lsun küçük olsun hep sorunlu. Sen benim yerimde olsan yemin ederim bırak satmayı alırsın eline şarabı benzini döküp yakarsın o vosu ve keyifle şarabını içerek izlersin gözünün önünde yanışını...

Ama ben ne yapıyorum binemesemde gezemesemde ki ne kadar acı bir durum anlatamam kazık kadar adam ağlıycam nerdeyse, bütün bunlara rağmen satmıyorum vosumu. Nie hep telkin ediyorum bir gün sorunsuz olucak bütün işlerini yapıcam die...
Saf Alman Cemile... :D

Resim
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #4 gönderen vosbik » Sal Tem 05, 2005 7:37 pm

slm.monti bencede satam ama yinede sen bili,rsin tabi.bir kere onca meğini düşün.sonuçta voslarımız 30 lu yaşlarında ve sorun çıkarmaları gayet doğal.elektrik sorununu dert etme çaresine bakılır.fiyat bencede az.ama herşeyden önceduygusal olarak kopabilecek misin onu düşün.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #5 gönderen [ WOLF ] » Sal Tem 05, 2005 8:57 pm

Ya montı sen sıyırdınmı o vos satılırmı kardeş.. Boşver ya.. Taş gibi arabayı satacan mutlumu olacan...
_cem_
Vosdost

Mesaj #6 gönderen _cem_ » Sal Tem 05, 2005 10:13 pm

Arkadaşlar sabahtan beri Ender'i ikna etmeye çalışıyorum. Ama büyük ihtimalle satacak gibi görünmekte. Vallahi ben kendi adıma konuşayım; sabahleyin Ender vosunu satacağını söylediğinde beynimden vurulmuşa döndüm. Aga yapma etme dedim, nafile. Anladığım kadarıyla şu an aklı çok karışık. :-o Kafayı topladığında yapacaklarına o da çok üzülecek derim. 8-) [glow=red]Ender beni duyuyorsan; özletme bize o çik çik kornanın sesini.[/glow]Dımmm Tısssss Dımmmm Tıssssss müziklerini. 8-) :party:
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen vosbik » Sal Tem 05, 2005 10:27 pm

slm.unutmadan ender eskişehire gelmiyor musun?sen gel biz seni vazgeçiririz.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
donis
2007 Bakımlı Vosvos Ödülü
2007 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #8 gönderen donis » Sal Tem 05, 2005 11:26 pm

aman dostum...
ben bile vosuma en az 10 milyar diyorum...
sakın öle bi hata yapma... satma,satarsan da o kadar ucuza değil...
Deniz KAMALI...QVOS...KÜTAHYA...

Resim
Er_cU

Mesaj #9 gönderen Er_cU » Çrş Tem 06, 2005 11:54 pm

KANKA KENDİNE GEL.... NABIZ YOKLAMASI YAPIYOSAN AKILLI OL PINCIRI YOLLARIM !! :D

SENİN VOSA 6.5 DEDİYSEN SENİN KAFA HARARET YAPMIŞ DERİM!!!!

neysssseee.......
Tosbağa
Vosdost

Mesaj #10 gönderen Tosbağa » Prş Tem 07, 2005 12:56 pm

Yok yok olcak şey değil biraz kaçık gördüm mmonti senii... Ver o zaman ben alıyım senin vosunu ok mi?

Arkadaşlar o fiyata Monti vosunu bana satmaya karar verirse benim vosvos 4500YTL ye satılıktır haberiniz ola İzmir dönüşü anlaşırız...
Saf Alman Cemile... :D

Resim

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir