NEREDEN GELİYOR BU VOSVOS SEVGİSİ ? (Kompozisyon yarışması)

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

NEREDEN GELİYOR BU VOSVOS SEVGİSİ ? (Kompozisyon yarışması)

Mesaj #1 gönderen [ WOLF ] » Pzt Tem 25, 2005 6:08 pm

Evet arkadaşlar bizler halimizden anlıyoruz da peki bu tutkuya anlam veremiyenler.. Veya tosbağa yı sadece bir binek araç olarak görenler onlar halimizden anlarmı.. Neden tosbağa ..yani başka araçlar varken neden sımsıkı tutundunuz bu araca... Nedir sizi çeken... Neden bu hastalığı paylaşanlar birbirine yakın olur.. Yani bu sevgi neden paylaşılmadıkça bir anlam kazanmaz.. Sadece seninle aynı aracı kullanıyor diye neden o insana yakınlık hissedersin.. Nedir bu yöndeki arkadaşlık dostluk kavramı .. Bu tutku çerçevesinde kazanılmış arkadaşlıkların anlamı nedir.. Bizlerle ve bu tutkuya anlam veremiyenlerle paylaşın bu duyguyu onlar da bilsin nedenini... Bir anı olur, bir derleme olur, isterseniz roman gibi yazın yazabildiğinizce , isterseniz çocukluğunuzdan itibaren başlayın anlatmaya .. ama sakın kaputunda kalp var onun kalbi var a--ha buda kalp... ben onu severim onun bir ruhu var tarzı klasik yaklaşımlar olmasın.. Daha yaratıcı daha içten öz ve öz sizin duygularınız olsun sizin yaşadıklarınız olsun...

Açıklama yapan arkadaşların yazılarını oylamaya açacağım oylama sonucunda en çok beğenilen yazıyıda ana sayfada vosvosu ve kendisinin resmiyle yayınlayacağım... Nasıl fikir hoşunuza gittimi ?? E... gittiyse daha ne duruyorsunuz.. Başlayın yazmaya......... Tüm edebiyat bilginizle Vosvos tutkusunu yazıya dökün... Yazıların metin halinde düzgün bir dille anlaşılır şekilde imla kurallarına dikkat edilerek yazılması rica olunur... Oylama 6 ağustos günü başlıyacaktır ve 3 gün sürecektir.. . 6 ağustosa kadar yazacaklarınızı aklınızda iyice düzenleyin.. Sizden ricam bunu ciddiye alalım ve güzel bir şeyler ortaya çıkaralım ve sakın cıvıtmayalım... Yazılarınızı buraya yazmayın çünkü birbirine yakın düşünceler çıkabilir o nedenle yazılarınızı bana mail ile gönderin ben tüm yazıları toplu halde her yazıyı numaralandırarak yayınlayacağım ve oylamaya sunacağım.. Bu şekilde hem kargaşa hem kollama durumu olmayacak nickler bende gizli kalacak.. yazılarınızı bu mail adresine atın... [email protected] Bu konuda başka fikri düşüncesi olan arkadaşımız varsa önerilere açığız... :coffie: :kucakkucak: :arrow:

[glow=red]ÖDÜL:Avi formatında 40 Bölüm ve 11 cd den oluşan modifiye çılgınlığı "pimp my ride" serisi[/glow] ayrıca dediğim gibi.. Yarışmayı kazanan arkadaşın yazısı, vosunun ve kendisinin resmi 1 hafta süresince ana sayfada kalacak... Bu arkadaşımıza farklı ödüller de sunmak isteyen dostumuz var sa buyursun..

En son [ WOLF ] tarafından Pzr Ağu 07, 2005 9:23 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.

Er_cU

Mesaj #2 gönderen Er_cU » Pzt Tem 25, 2005 7:44 pm

ohooo kim uğraşcak yazmaya başlasak 5 sayfa sürer heralde... neyse iş dönüşü bi başlıyım yazmaya!!!!

bu arada saat 20,43 hala işteyim kafayı yiceeemmmmmm :( :( :( :( :(
[ WOLF ]
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen [ WOLF ] » Sal Tem 26, 2005 11:16 am

Arkadaşlar bu konudaki yorumlarınızı da bekliyorum.. :smile:
KTY
Vosdost

Mesaj #4 gönderen KTY » Sal Tem 26, 2005 12:34 pm

en son gune kadar kafa yorup bişiler karalıcam en son gun saat kaca kadar devam ediyo yazıların kabulu?
ONE woRLd, ONE loVe, one CAR..!

FOREVER STANDOX

Resim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen [ WOLF ] » Sal Tem 26, 2005 3:48 pm

Mesai bitimine kadar :-x
En son [ WOLF ] tarafından Sal Tem 26, 2005 3:50 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #6 gönderen efeeryurt » Sal Tem 26, 2005 3:48 pm

ben yazdım yolladım valla
Resim
toyodilo
Vosdost

Mesaj #7 gönderen toyodilo » Sal Tem 26, 2005 6:49 pm

Çok güsel bil fikil. Kesin ben kasanırım. :eek:
''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim
fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #8 gönderen fùhrer » Sal Tem 26, 2005 8:21 pm

[W] [O] [L] [F] yazdı:Mesai bitimine kadar :-x

oy oy oyyyyy baya guldum buna.
KTY
Vosdost

Mesaj #9 gönderen KTY » Sal Tem 26, 2005 10:25 pm

aynen bende guldumde mesai ne zaman bitiyo? al sana cins bi soru daha (kızma murat abi)
ONE woRLd, ONE loVe, one CAR..!

FOREVER STANDOX

Resim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator

Mesaj #10 gönderen [ WOLF ] » Çrş Tem 27, 2005 11:32 am

Hmmm şimdi elektrik su doğalgaz telefon faturası ödeyeceksen saat 12:00 a kadar .. Bireysel işlemler için 17:00 a kadar açığız ama yok ben kompozisyon yazıp gönderecem diyosan 6 ağustos saat 00:00 kadar işlemlerimiz devam ediyor :?: :-x

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir