Meslekleriniz, Uğraşlarınız,Becerileriniz Burada !!

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
SaRpY35
Vosdost
Vosvosumun adı: TosTos

Mesaj #91 gönderen SaRpY35 » Çrş Kas 12, 2008 12:03 pm

İzmirdeyim Tiyatro oyuncusuyum

Kullanıcı avatarı
zalimcihan
Vosdost

Mesaj #92 gönderen zalimcihan » Pzt Kas 24, 2008 4:05 am

Merhaba Arkadaşlar Ankara Üni. Çankırı MYO Elektronik Haberleşme bölümünden mezun oldum,Şimdide Kocaeli Üni. Otomotiv bölümündeyim araçlarla alakalı Elektronik aksam bakılır,,yada aklınıza gelen yapmak istediğini düşünce paylaşın bebaber yapalım elekrik elektronik mekanik.saygılarımla

[email protected] buradan ulaşabilirsiniz
dramalı17
Vosdost

Mesaj #93 gönderen dramalı17 » Sal Kas 25, 2008 6:41 pm

işletme mezunuyum , s.m.mali müşavir yanında calışıyorum daha doğrusu stajda hazırlamıyorum sevgiler le
mehmet gökhan
Vosdost

Mesaj #94 gönderen mehmet gökhan » Prş Oca 01, 2009 11:28 pm

endrüstri meslek makina bölümü öğrencisiyim.
ykpcan
Vosdost

Mesaj #95 gönderen ykpcan » Cum Oca 16, 2009 2:07 pm

sdü biyoloji 3.sınıf öğrenciyim ..tek eksiğim bir woswos ama az kaldı para biriktiriyorum alıcağım woscuğumda hazır beni beklyo kimseye gitmiyeceğini ben alana kadar bekliyeceğini söyledi:D yazın inş. sizede tanıtıcam işte benim wosum diyebileceğim :D
hayat vosvosla geçirdiğin güzel dakikalardan ibaret :D
gladness
Vosdost
Vosvosumun adı: Raphael

Mesaj #96 gönderen gladness » Cum Oca 16, 2009 10:15 pm

otomotiv bölümünü bitirdim açıköğretim işletme intibak sınıfı öğrencisiyim her marka binek araba üzerine servisimiz var
darside
Vosdost
Vosvosumun adı: 1303

Mesaj #97 gönderen darside » Cum Oca 16, 2009 10:57 pm

istanbul bahçelievlerde parke laminat üzerine dükkanım var 25 yaşında evliyim samsunluyum vosvos tutkunuyum bu 3.vosvosum güzel bilardo oynarım
beni bir ben bilirim birde beni yaradan,bana bir ben lazımım birde beni anlayan.. hz.mevlana
Kullanıcı avatarı
tuqruL
Vosdost
Vosvosumun adı: Pasaklı Muhittin

Mesaj #98 gönderen tuqruL » Pzt Oca 19, 2009 7:54 pm

valla yıllarca çelikkapı imalat ve satışı üzerine ihtisas yaptıktan sonra ani bi kararla babamı yalnız bırakıp cnc operatörlüğü işine soyundum. Allah sonumu hayretsin ne diim :D ayrıca açıköğretim fakültesi iktisat öğrencisiyim, eski araba hastasıyım, vosvosunda aşığı..
volkswagendoktoru
FORUMDAN ATILDI
Vosvosumun adı: vostdost

Mesaj #99 gönderen volkswagendoktoru » Cum May 29, 2009 9:41 pm

FORUMDAN ATILDI

(Admin)
eko eko
Vosdost
Vosvosumun adı: KILÇUK

Mesaj #100 gönderen eko eko » Çrş Haz 10, 2009 10:52 pm

Merhaba dostlar ben ekrem(yanda da yazıyor :) ). 25 senelik turizimciyim. Tüm türkiyede gezmediğim görmediğim yer pek kalmadı ssayılır. Şu an kendimi emekli ettim ve ülkemizin en güzel beldelerinden biri olan UZUNGÖL' de restaurant ve pansiyon işletmeciliği yapıyorum. Çok uzun süreler profesyonel tur rehberliği yaptığım için tüm vosvos dostlarına sesleniyorum biyerlerden biyerlere gitmek istediğiniz zaman bana haber verin, bende size oralarda gezip göreceğiniz yerlerin listesini hatta özellikle komple karadeniz, akdeniz ve ege sahillerinde (nereden nereye olursa olsun) köy köy kasaba kasaba rota çıkartayım..
Eğer buralara bir gezi falan düzenlemek isteyeniniz olur ise de buralarda konaklama, transfer, tur vs. vs. hertürlü konuda yardımcı olabilirim....
Vosvos haricinde koyu bir motorsiklet tutkunuyum. Bi zamanlar kros yarışlarına katıldım, (ama o zamanlar gençtik tabiii), hava ve su altı ve üstü sporlarını yapmaya da bayılırım...
Sevgiler saygılar...
KAMİNO!!! Amaç varılacak nokta degil yolda olmaktır, yolun keyfini cıkarmaktır...

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir