orko'nun müjgan'ı ( yeni foto..)

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: orko'nun müjgan'ı ( yeni foto..)

Mesaj #31 gönderen gürhan » Cum Oca 21, 2011 9:01 pm

hayırdır orko canına tak mı etti artık...özlemişsin herhalde müjgan'ı...her işte bir hayır vardır...inşallah daha güzeli olur...

bu arada ben askerliğimi kayseride yapmıştım...bilmiyorum söylemişmiydim...1997-1998 56002.mühimmat depo komutanlığı
gesi- kayseri...

kayseri güzeldir filan deyince...evet..gerçekten güzel bir yerdi...askerken özgürce dolaşamıyorsun gerçi...ama insanları sıcaktı...

mahoni38
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #32 gönderen mahoni38 » Cum Oca 21, 2011 10:40 pm

Hacı tamponu söktün bence birde gülen ağız ekle yani ) ekle . ben etrafımda gülümseyen seyler olmasını seviyorum. benim busa bir gülücük ekleyeceğim yakında.
Başımın belası Vosbusum.
[thumbnail]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164113_1711657743868_1010866183_31893363_539618_n.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #33 gönderen orko » Pzt Oca 24, 2011 8:20 am

gürhan yazdı:hayırdır orko canına tak mı etti artık...özlemişsin herhalde müjgan'ı...her işte bir hayır vardır...inşallah daha güzeli olur...

bu arada ben askerliğimi kayseride yapmıştım...bilmiyorum söylemişmiydim...1997-1998 56002.mühimmat depo komutanlığı
gesi- kayseri...

kayseri güzeldir filan deyince...evet..gerçekten güzel bir yerdi...askerken özgürce dolaşamıyorsun gerçi...ama insanları sıcaktı...

benim köyüm gesi zaten... resimler de senin askerlik yaptığın karakola belki bir kaç km uzaklıktaki yeşilyurt köyünden. sen de heralde ya gesi karakolunda ya da derindere çıkışındaki eski manastır da yapmışsın askerliğini. dedem de o manastırda kalmış çocukken.
vosvos alabilirim şu anda. ama alelade bir vosvos olmasın. aldım mı sil baştan yapacağım. o yüzden biraz bekliyorum. müjqanı özlediğim doğrudur. ilk arabamdı. en güzel günlerime şahitlik etti beş yıl. üniversite hayatım boyunca tadı asla unutulmayacak anlar yaşattı bana. zamanı geldiğinde de satıldı işte. bazen bu bir rüya diyorum kendi kendime.
kayseri artık çok değişti. hele şimdilerde görsen şaşırırsın. yolun düşerse beklerim her zaman. geliyorum demen yeterli..!
stresss...
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #34 gönderen orko » Pzt Oca 24, 2011 8:23 am

mahoni38 yazdı:Hacı tamponu söktün bence birde gülen ağız ekle yani ) ekle . ben etrafımda gülümseyen seyler olmasını seviyorum. benim busa bir gülücük ekleyeceğim yakında.

mahoni vosvosu geçen yaz sattım. artık alacağım vosvosun da tamponunu sökmeyeceğim ya da tampon yoksa ben takacağım. :)
stresss...

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir