vosa lpg

Üyelerimiz kendilerine ait araçları bu bölümde tanıtabilirler.
Forum kuralları
Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html

Sorularınız için arama yapınız ve ilgili bölümlerde başlık açınız.
hkngl
Vosdost

vosa lpg

Mesaj #1 gönderen hkngl » Prş Haz 24, 2010 4:43 pm

slm arkadaşlar vosvouma lpg takdırmayı düşünüyorum bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

mırmır
Vosdost

Mesaj #2 gönderen mırmır » Prş Haz 24, 2010 5:56 pm

Hiç taktırma bugün 10 kere ayar yaptım uzun yolda ayar tutmuyor, 4 kere de gazcıya makinede ayar yaptırdım onlar daha beter.
ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Mesaj #3 gönderen ToRnedo » Prş Haz 24, 2010 6:28 pm

Hemen taktır.

Yok boğuldu yok benzin biter alırsın 1 dakika marş basarsın benzin gelmez.
Yok karbüratör tamir takımı alırsın bir sürü para yok benzin hortumları çatlar vos yanar yok benzin damlatır yok kokar saymayacağım daha :)

lpg'de gaz basınçlı olduğu için anında gelir tek marş alır koku yapmaz karbüratöre gerek kalmaz ( sorunları için).

km de 20krş yakarsın :)

Yardımcı olmamız için neredesiniz yer belirtirseniz yardımcı olabiliriz
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #4 gönderen vosvosserdar » Prş Haz 24, 2010 6:31 pm

ben 9 senedir lpg li vosvos kullanıyorum.kesinlikle tavsiye ederim.

egzost ısıtma çubuğu en ideali dir.ayrıca kesinlikle italyan malı taktırın.

brc ilk tavsiyem.daha sonra tartarini sonra stafanelli ve en son landi lorenzo .

sıkıntı olursa veya soru sormak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

ben erzurumdayım kışın tek marşta lpg de çalışıyor vosvosum.şehiriçi de 1 litre ile 9 km gidiyorum.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
zayam83
Vosdost

Mesaj #5 gönderen zayam83 » Sal Eyl 14, 2010 8:10 pm

benim benzinden tek şikayetim fiiyatı, araba hergün yarım marşla kar fırtına dinlemeden çalışıyor. ama fiyat belimi büküyor bende taktırmayı düşünüyorum tek tasam muayene.
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #6 gönderen vosbik » Çrş Eyl 15, 2010 12:11 am

muayenede bir sıkıntı yok ki.bulunduğunuz şehire göre işletme durumunuz var.hangi şehirde olduğunuzu söylerseniz ona göre yardımcı oluruz.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #7 gönderen orko » Çrş Eyl 15, 2010 7:24 am

bence lpg kesinlikle cennetten çıkma bir nimet bilenlere. zira beş yıl yaz kış sürekli lpg de kullandım. hiç bir sorun yaşamadım. lpg benzinden daha verimli benim için. sonuna kadar tavsiye ederim. fakat montajı işinin gerçek anlamda ehli olan usta yapsın.
stresss...
qingjan
Vosdost

Mesaj #8 gönderen qingjan » Sal Eki 26, 2010 9:48 am

fast wow gold
From Oct 18 through October 31st,fast wow gold both Horde and Alliance World of Warcraft players will have the opportunity to participate in the annual Hallow's End event. There are special quests such as the Headless Horseman, candy buckets and special event-specific rewards for players taking part.cheap aion kinah
What would cheap aion kinah Hallow's End be without excessive amounts of sweet, sweet candy? Candy Buckets (prominently marked with an exclamation mark) are located in inns throughout Eastern Kingdoms, Kalimdor, and Outland. Reach in and help yourself to a handful of assorted candy,cheap aion kinah which you cheap aion kinah then open by right-clicking it in your inventory. In addition, each candy bucket grants an experience point reward, or for maximum level characters, gold compensation.ffxi gil Note that you can only hold one Handful of Candy at a time,ffxi gil so make sure you open it before looting another candy bucket. Find all the candy buckets in each continent for achievements, and another achievement is earned by looting every last candy bucket in the land!Final Fantasy XI GIL If you're wondering which candy buckets remain on your list,Final Fantasy XI GIL open up your Achievements panel and look for the relevant achievements under the "Hallow's End" category,maple story mesos which itself is listed under "World Events."
maple story mesos
doccino68
Vosdost
Vosvosumun adı: tostos

Mesaj #9 gönderen doccino68 » Sal Kas 02, 2010 3:46 pm

Sevgili Vosbik.Bende LPG li bir vos kullanıyorum ama aldığım kişi (İzmir) Lpg nin vovosun ruhsatına işlenemediğini her muayeneye girişinde Lpg nin sökülmesi gerektiğini söylemişti.Sen farklı bişey söylüyorsun merak ettim. Söke/Aydın da yaşıyorum. Lpg yi işletebilirmiyim acaba? Teşekkürler...
.
ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Mesaj #10 gönderen ToRnedo » Sal Kas 02, 2010 6:11 pm

Doccino68 işleten tek yer şu anda izmir'de oda ortalama 1milyar civarında isterseniz yardımcı olabilirim
Yahya Ufuk ÜN
0531 204 20 13
[email protected] (msn-eposta)
Tıfıl 1974 doğumlu 1303A
Resim

“Üyelerimiz ve Vosları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir