Debriyaj teli koparsa....

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
_cem_
Vosdost

Debriyaj teli koparsa....

Mesaj #1 gönderen _cem_ » Sal Kas 15, 2005 6:44 pm

Arkadaşlar bugün saat 15:00 itibariyle Koray abinin 31 UK 212'si ile yardırmış gidiyorum. Yanımda ablam vardı. Ona yol boyunca vosların kolay kolay arıza yapmayacağını anlatmakta idim. Tam Heykel'e girdim.(Bursa'nın en işlek caddesi) Yoğun trafikte yavaşladım. Birden vitese takayımda hafif hafif aralardan sekeyim derken, debriyajın boşaldığını hissettim.(Yusuf yusuf, Kaos, kargaşa) Zorla vosu kenara parketmeyi başardım. Ablamı otobüse bindirdim. (Ablam arızanın büyük olduğunu sanıp baya üzüldü ve beni yalnız bırakmak istemedi, onu ayak üstü ikna edip otobüse bindirdim.) Hemen Koray Abiden arayıp yardım istedim. Oda işlerim çok yoğun gelemem demez mi. Allahtan iki arkadaşını yardıma gönderdi. Üç kişi vosu ittire kaktıra İnönü caddesine kadar getirdik. (Bayır aşağı sallandık) Derken daha düz olan Ulu caddeye geldik. (Yusuf yusuf, Kaos, kargaşa) Sonra bi baktım karşıdan daima gülen yüzüyle Turgut abi (Toyodilo) seke seke geliyor. Turgut abi Kangoosunda çekme halatı olmadığını söyledi. Bende o anki karışıklıkta hemen sarıldım bıçağa başladım emniyet kemerini kesmeye.(Bu arada emniyet kemeri iyi bir çekme halatıdır) Tam araçlara takçaz; Turgut Abi demez mi aaaa çantada çekme halatı varmış diye. :shock: Çekme halatını bağlayıp berabercene doğru tamirhaneye... Bu vos macerasını da böylece atlatmış olduk. Bu macerada yardımını esirgemeyen Turgut abiye ve diğer arakadaşlara tekrar tekrar teşekkür ederim....

[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #2 gönderen efeeryurt » Sal Kas 15, 2005 6:50 pm

geçmiişşş olsun cem abiii... valla okurken koptum yaaa (yusuf,yusuf,kaos,kargaşa) bölümlerineee ve senin emniyet kemerine atlayış sahnene flnnn :tiksinc:
ama geçmiş olsun yineee
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #3 gönderen yasinm » Sal Kas 15, 2005 6:56 pm

cem abi siz varya bedeviyi geçeceniz ha bu 31 plaka sayesinde :lol: :lol:
NT
Vosdost

Mesaj #4 gönderen NT » Sal Kas 15, 2005 7:01 pm

ULENNN CEM BAŞKA KESECEK ŞEY BULAMADINMI. :!:
NEYSE SAĞ SALİM GİTMİŞİNİZ.BU ARADA BENİM İŞ YERİNDEN ARABAYI İTERKEN SEYRETMEKTE ÇOK KEYİFLİYDİ.SEKE SEKE GİDİYORDUNUZ. :lol: İŞLER YOĞUN OLDUĞU İÇİN YARDIMA GELEMEDİM SEYRETMEKLE YETİNDİM KUSURA BAKMAYIN. :o
_cem_
Vosdost

Mesaj #5 gönderen _cem_ » Sal Kas 15, 2005 7:08 pm

Sorun Yasin kardeşimizinde dediği gibi tamamen plakanın 31 olmasından kaynaklanmaktadır. 31 Plaka Hatay dışında kullanıldığında; bir çok uğursuzluğa sebebiyet vermekte.... :?

Bu arada iyi seyirler Koray Paşa........... :?:
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #6 gönderen [ WOLF ] » Sal Kas 15, 2005 7:54 pm

Ya bi alemsiniz arkadaş hep bu vosumu bulur herşey yahuuu... :lol:
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #7 gönderen vosvosserdar » Sal Kas 15, 2005 8:32 pm

geçmiş olsun gene pek sıkıntı çekmemişsiniz.
refika
Vosdost

Mesaj #8 gönderen refika » Sal Kas 15, 2005 8:55 pm

Geçmiş olsun Cem abiiii?!
Bu arada da gerçekten harika anlatmışsın yav?! :D
EmRe
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Nalan

Mesaj #9 gönderen EmRe » Sal Kas 15, 2005 9:00 pm

cemcim geçmiş olsun
bunun video kayıtları varmı :P
geçenkiler çok komikti
emniyet kemeri çok ii oluyo küflünün benzini bitince bizde nalanla çekerken emniyet kemeri kullandık
bu arada koray bi emniyet kemeri alman gerekiyo zannedersem
ewet plaka olayınada :tiksinc: katılıyorum
toyodilo
Vosdost

Mesaj #10 gönderen toyodilo » Sal Kas 15, 2005 10:10 pm

Osman ustanın servis işini halletseydin keşke cem arabada bu gece biterdi ne güzel. Hem senin çocuklarlada aran iyidir. :halay:
Bu arada voscu polis abiyi atlamışsın. Bende ceza falan yazacak zannettiydim :shock: . Adamı hemen kafakola almışsın. :o
''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir