Debriyaj teli koparsa....

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
NT
Vosdost

Mesaj #31 gönderen NT » Prş Kas 17, 2005 9:29 am

Doğru söylüyosun yasin ya aslında arabayı aldığımızda arabanın içi tertemizdi.1 hafta boyunca tamir işi olunca gire çıka leş gibi oldu.Ama temizlikle kendine gelir heralde.Koltuk plastiklerini ordan almadık bakalım burda bulabilecekmiyiz.Oğuzhan bu kemerlerin fiyatları ne?hem ön hem arka? :shock:

Kullanıcı avatarı
HÖR(BEY)
Vosdost

Mesaj #32 gönderen HÖR(BEY) » Prş Kas 17, 2005 8:15 pm

Bu benim saat 23:30 civarlarında benzinimin bittiği maceraya çok benziyo yanlız emniyet kemeri kesimi yok bide iki arkadaş güçlü kuvvetli ve TÜRK kasına sahip olduğum için kendim itmiştim kendimi itme işini okadar kaptırmışımki yokuşu hesap edemedim hörbey önde ben arkada bi roketlemişim vosun içine nasıl girdim hatırlamıyorum
Kim TÜRK kim Yabancı anlamıyorumki Herkez Türkçe Konuşuyo
EmRe
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Nalan

Mesaj #33 gönderen EmRe » Prş Kas 17, 2005 8:32 pm

vosun içine girebilmişsin ya
nasıl girdiğini hatırlamasanda olur :D
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #34 gönderen oguzhan » Prş Kas 17, 2005 11:24 pm

YASİN BUNLAR PARA İLE OLUYOOO LENNNNNNN ADAMLARRR BENİM GİBİ BEDEVİ OLMUŞLAR LANNN ANLASANNAAAAAAAA
THE END
yasinm
Vosdost

Mesaj #35 gönderen yasinm » Cum Kas 18, 2005 12:53 am

SANKİ BANA MİLYAR TUTUACAK KARDEŞ AYRICA KORAY ABİ ,HEM PİS BİNMEZ VOSA TEMİZLETİR HEMDE KESİK EMLİYET KEMERİYLE GEZİLMEZ ONE LA ÖYLE 124 GİBİ VOSVOSMU OLUR SANKİ DEDİKLERİM ÇOK PAHALI ŞEYLER UYGUN AMA LÜX GÖRÜNÜMLÜ ŞEYLER HALA FİYAT YAZMADIN SEN BİR LİSTEYE BAKIP YAZACAN ALTI ÜSTÜ YAW...DEDİĞİN GİBİ ABİ SANAYİLERDE FALAN BATMIŞ VOSUN İÇİ BELLİ BİRDE AŞIRI BENZİN KOKUYO KUAFÖR ŞART YOKSA ÇIKMAZ YANİ KUAFÖRDE ZATEN KOLTUKLAR ÇIKARTILIP TEMİZLENİYOR ARABA O PLASTİK TIRNAKLARIDA BAKAYIM BEN BULURSAM BURADA HABERLEŞİRİZ BEN SANA KARGOYLA FALAN BİRŞEKİLDE ULAŞTIRIRIM SALLANMASI GICIK EDER İNSANI KAFANI TAKMA ABİ BİR İSTEĞİNİZ OLURSA HER ŞEKİLDE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIM ELİMDEN GELENİ YAPARIM VOSVOSLARIN ORTAK DİLİ YARDIM SEVGİ BAĞIMLILIK...
NT
Vosdost

Mesaj #36 gönderen NT » Cum Kas 18, 2005 10:34 am

Sagolasın yasinim.Şu koltuk plastiklerini araştırayımda bulamazsam sana haber ederim Bu emniyet kemerlerinide sordum çifti 55 Ytl imiş.Ben bide çıkmaları araştırayım.heralde çiftini 20 ytl gibi alırım. :lol:
toyodilo
Vosdost

Mesaj #37 gönderen toyodilo » Cum Kas 18, 2005 5:08 pm

Koray! koltuk yanlarındaki plastik parçalardan bahsediyorsan onların yapımı Bursa'da. Türkiye'ye burdan dağıtılıyor. Bircan otomotiv. Yerini bilmiyorsan ara beni beraber gider toptancı fiyatına hallederiz. Ortaklarından Özcan beyle tanıştım. Çok tatlı bir insan.
Diğer arkadaşlar eğer sizlerde parça isterseniz bir çoğunu temin etmek mümkün. Otomekanik vs., vs. firmaların çoğuna bunlar mal satıyor.
''Lafla peynir gemisi yürüse, Derya kadar yağ benden''
Resim
_cem_
Vosdost

Mesaj #38 gönderen _cem_ » Cum Kas 18, 2005 5:37 pm

toyodilo yazdı:Koray! koltuk yanlarındaki plastik parçalardan bahsediyorsan onların yapımı Bursa'da. Türkiye'ye burdan dağıtılıyor. Bircan otomotiv. Yerini bilmiyorsan ara beni beraber gider toptancı fiyatına hallederiz. Ortaklarından Özcan beyle tanıştım. Çok tatlı bir insan.
Diğer arkadaşlar eğer sizlerde parça isterseniz bir çoğunu temin etmek mümkün. Otomekanik vs., vs. firmaların çoğuna bunlar mal satıyor.

Abi bu BİRCAN OTO olayını başka bir başlıktan açsan. Belki daha faydalı oluruz... :o
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
NT
Vosdost

Mesaj #39 gönderen NT » Cum Kas 18, 2005 5:39 pm

Turgut Abi yanlarındaki plastikler değilde koltuğun kızaklarına takılan plastikler varmış onlardan bahsediyoruz.koltuk sallanmasın rahat gidip gelsin diye.Ama senin bahsettiğin parçalardanda alabilir.Bircan otonun yerini şu an hatırlıyamıyorum ama sorar öğrenirim.senin araba ne alemde daha bitmedimi.????
yasinm
Vosdost

Mesaj #40 gönderen yasinm » Cum Kas 18, 2005 5:41 pm

ABİ YAN FİBERLERDEN BAHSETMİYORUZ...KOLTUĞUN ALTINA VE KIZAKLARA TAKILAN PLASTİK PARÇALARDAN BAHSEDİYORUZ ONLAR BİRAZ NADİRDE ORJİNALLERİ...KORAY ABİ ÖĞRENDİĞİN FİYAT DOĞRU OTOMATİK OLDUĞU İÇİN NORMALDE FİYATI sen çıkmasına bak bi istersen tabi...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir