Debriyaj teli koparsa....

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yasinm
Vosdost

Mesaj #51 gönderen yasinm » Prş Kas 24, 2005 1:45 am

STOPLARI İSTEMİYORUM ABİ BEN SADECE FAR İSTİYORUM ÇOK BEYENDİMMM ANAHTAR TESLİM KAÇA PATLAR BANA KORAY ABİ...BİRDE KAÇGÜNÜ BULUR BİTMESİİİ...

NT
Vosdost

Mesaj #52 gönderen NT » Prş Kas 24, 2005 9:08 am

YASİN BENİM ARABAMI YAPAN KAPORTACILAR BU İŞİ BIRAKTILAR.BENİM FARLARI ONLAR YAPMIŞTI YAKLAŞIK İKİ AY SÜRDÜ AMA BEN FARLARI ALDIĞIMDA TÜRKİYEDE YOKTU KESMESİ BİÇMESİ FARLARIN GELMESİ FALAN BAYA SÜRDÜ.AMA HAKKIYLA ÇALIŞILIRSA ZANNEDİYORUM 1 HAFTA KADAR SÜRER.İŞÇİLİK İÇİNDE NET BİŞEY SÖYLİYEMEM AMA ADAMA 1 HAFTA KADAR OYALIYACAĞINI DÜŞÜNÜRSEN BİRAZ TUZLU OLUR GİBİ GELİYOR.SENİN İÇİN YAPAN USTANIN YANINA UĞRAR BİR SORARIM ŞİMDİ ÖZEL SERVİSTE MAAŞLA ÇALIŞIYOR.BİR AZINI ARIYIM BAKIYIM BİR HAFTA SONUNU AYIRIRSA O HALLEDER .ANKARADA YAPAMAZLARMI O İŞİ RESİMLERİ GÖSTERSEN BURAYA GETİRSEN BİRDE YOL MASRAFIN ÇIKACAK.DAHA HESAPLI OLUR GİBİ GELİYOR BANA.AMA YİNEDE BEKLERİZ HER ŞEKİLDE YARDIMCI OLURUM :bilgi:
yasinm
Vosdost

Mesaj #53 gönderen yasinm » Prş Kas 24, 2005 5:34 pm

anladım abi ben zaten bu vosvos için düşünmemiştim ALLAH kısmet ederse başka bitane alırsam ona düşünmüştüm ogün geldiğinde bakalım tekrar rahatsız ederim abi seni saol bilgiler için...
NT
Vosdost

Mesaj #54 gönderen NT » Prş Kas 24, 2005 5:39 pm

Tamam yasin cabrio da güzel duruyodu heralde kapalıdada gizel durur. Birazda tavanı bastınmı on numara olur bence.Yine kanım kaynamaya başladı.ben en iyisi bu vosuda satayım :?:
yasinm
Vosdost

Mesaj #55 gönderen yasinm » Prş Kas 24, 2005 6:19 pm

muahahahhaaaa sende akıllanmazlardın abi yaw modifiyeeee devammmm durmak yok sınır yokkk..

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir