İzmir'de vosvos tavsiye

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #11 gönderen orko » Cum Kas 12, 2010 4:00 pm

bu mavi vosvos hemen satılır. çok güzel ve diri görünüyor. fiyat olarak ta normal yani 5000 gibi rakamlar...

stresss...
serkan1213
Vosdost
Vosvosumun adı: ateş böceği

Mesaj #12 gönderen serkan1213 » Cum Kas 12, 2010 5:51 pm

Diri duruyor fakat içi biraz abartılı bence :kötü:
Resim
vaudeville
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kontes

Mesaj #13 gönderen vaudeville » Cum Kas 12, 2010 5:54 pm

kararımı verdim değerli arkadaşlar, bu ayın sonunda mavi vosvosu görmeye gidiyorum ve büyük ihtimalle dönüşte yanlız olmayacağım :) Yanlız tek bir şey sormak istiyorum, MustafaKemalPaşa veya çevresinde bir usta bulabilirmiyim acaba ? Bilen varmıdır? Telefonda kendisiyle konuştuğum bey pek samimi idi ama yinede bir gostermekte fayda var sanırım
[align=center]...MAKE LOVE NOT WAR...[/align]
[thumbnail=center]http://img706.imageshack.us/img706/192/img5452a.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
honour3545
Vosdost
Vosvosumun adı: vw bus

Mesaj #14 gönderen honour3545 » Pzt Kas 15, 2010 3:07 am

mavi araç çok iyi.. lpg'si işli, kaporta diri, fiyat uygun kaçırılmayacak kadar güzel.. muhakkak pazarlık edin ve muhakkak bir ustaya gösterin bana göre o aracın değeri yazandan yüksek.. böyle iyi görünümlü ucuz bir araç gördüm mü şüphe etmeden duramıyorum problem ne diye??

kayışın oldugu alt kasnagı şöyle elinizle hareket ettirmeye çalısın 1mm bile oynasa motorda sorun var demektir. motor resimlerde iyi görünüyor ama yağ sızdırıyor mu motor blogu yag içindemi iyice inceleyin.. kapılarda ve kapı kapalı konumdayken hemen kapının alt kısmına gelen bölgede terleme delikleri olur, araç boyanırken çoğu usta bu delikleri kapatır veya dikkat etmez kapının içten çürümesine neden olur.. kapılara aracı tabanına iyice bakın.. muhakkak araçla bir iki tur atıp viteslerin geçişlerine bakın genelde 1den 2ye veya 2den üçe geçerken sorunlar yaşanır.. viteslerin arası aşınır ve vites yükseltip düşürürken garç gurç ses gelen çok araç gördüm..
bunun haricinde araç diri ve döşemeleri falan iyi görünüyor.. önerebileceklerim bunlar.. umarım beğenip alırsınız.. iki taraf içinde hayırlısı olur..
------------------------------
vaudeville
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kontes

Mesaj #15 gönderen vaudeville » Cmt Kas 20, 2010 11:10 pm

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim (:

haftaya bugün arabaya bakmaya gidiyorum orada gösterebileceğim bir usta önerebilecek yokmu acaba? Son çare wols. servisine götürürüm artık
[align=center]...MAKE LOVE NOT WAR...[/align]
[thumbnail=center]http://img706.imageshack.us/img706/192/img5452a.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #16 gönderen orko » Pzt Kas 22, 2010 10:59 am

vw servisleri anlamaz. vosvostan anlayan birileri lazım.
stresss...
eddie
Vosdost

Mesaj #17 gönderen eddie » Sal Kas 23, 2010 7:48 pm

Merhaba bende bir vosvos toparlamak istiyorum 10000 tl gibi bir bütçeye. Birkaç sorum olacak öncelikle bu paraya bir vosvos alıp toparlayabilirmiyim ve ençok hangi yıl ve modelleri tutuyor?
Bu araçların farklılıklarını anlatan bir link varmı?
1300,1302,1303,standart kasa, pre67 v.s.
özgür325
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Cvp: İzmir'de vosvos tavsiye

Mesaj #18 gönderen özgür325 » Pzr Mar 06, 2011 12:16 pm

merhaba arkadaşlar adım özgür bir vos sahibi olmak için bazı internet sitelerinden vos ilanları araştırdım ve bu başlıkta daha önce de sorulmuş olan http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 1303/detay bu vosu beğendim fiyat ve durumu kıyaslandığında bana uygun göründü.. tabi tecrübesiz olduğum için sağlıklı karar veremeyebilirim bu noktada fotoğraflar ve bilgiler doğrultusunda yardımcı olur musunuz, o fiyat düzeyinde önerebileceğiniz voslar a da açığım.. saygılar

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir