İlk Vosvosumu Alacağım Yardım Eder misiniz?

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
KaDRY
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: ?????

Cvp: İlk Vosvosumu Alacağım Yardım Eder misiniz?

Mesaj #11 gönderen KaDRY » Cum Tem 15, 2011 1:10 am

işte bu :) o seni bulur zaten :) :yesno:

Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır...
dawsons-creek
Vosdost

Mesaj #12 gönderen dawsons-creek » Cum Tem 15, 2011 11:08 am

inşallah. çok teşekkür ederim.
Blueeagle
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Arthur

Mesaj #13 gönderen Blueeagle » Çrş May 30, 2012 10:27 am

Vosvos almadan önce sunrooflu 1974 model vosvos aradım, bulamadım. 1974 big olsun dedim onu da bulamadım. Bari çürüksüz yeni boyalı muayeneli birşey olsun dedim. 1974 1303 Buldum 9.000'e aldım, ama bunun üzerine bile 3.000 TL daha harcadım. Ama bu harcamanın çoğu keyfekederdi tabi.

Önerim kaportası yeni toplanmış, çürüksüz vede muayenesi olan vosvosu almanızdır. Model o kadar önemli değil keşke denk gelseydi de 61 model alaydım. Diğer bir ihtimal çok uygun fiyatlı, istediğiniz bir model araç alıp sıfırdan toplatmaktır. Ancak bu durumda en az 4-5 ay araca binmeyi unutun.
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #14 gönderen vosbik » Pzr Haz 03, 2012 11:19 pm

5 ay artık kısa bir zaman.sonbahada kaportaya verip yaz başı alınıyor artık voslar.düzgün bir işçilikle kaporta boya elektrik cam parça vb derken artık 8-10 binler zorlanmaya başladı.(komple toplama işleminden bahsediyorum.dıştan boya vb değil) şnternetteki ilanları gördükçe dudağım uçukluyor.bazı insanlar cidden fiyatta uçuyorlar.işin garibi o fiyatlarada voslar satılıyor ve vosseverler voslardan bu tarz voslar yüzünden soğuyorlar.zor işler bunlar.herkes gönlündeki vosa kavuşur inşallah.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir