arkadaşlar yardımlarınızı ve önerinizi bekliyorum??

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
arden249
Vosdost
Vosvosumun adı: RıFkI

arkadaşlar yardımlarınızı ve önerinizi bekliyorum??

Mesaj #1 gönderen arden249 » Cmt Ağu 13, 2011 10:35 am

arkadaşlar 11 aydır askerdeyim askere gelmeden önce vosvos aldım kaporta ve boya işlerini yaptım sadece cam ftillerim eksik kalmıştı ve öylece kaldı araba sen teyze oğlu al arabayı su kanalına düşmüş ve motorun şanzımana bağlanan kısmından ufak bir yeri kırmış araç o halde çalışırmı motor yerinde duruyo herhangi bir sarkma yok birde sol arka teker kitlenmiş onu nasıl hallederiz.Birde e haliyle 10 aydır çalışmıyor diğer problemleri halletsek bu aracı vurdurarak çalıştırsak bir problem olurmu. yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: arkadaşlar yardımlarınızı ve önerinizi bekliyorum??

Mesaj #2 gönderen gürhan » Cmt Ağu 13, 2011 10:55 am

geçmiş olsun ...kanala iyi düşmüş sanırım...görmeden bir şey demek zor..kırılan parça nedir? orda açıkta herhangi bir parça yok..sadece marş motoru geliyor aklıma şu anda...belki şanzımanı şaseye bağlayan kulaklardan kırılan olmuştur...sağ teker dönmüyor kilitlenmiş dediğine göre, şanzımandada bir yere zarar verilmiş demektir...vites boşta iken tekerin dönmesi lazım...bir ustanın bakması lazım, ezbere bir şey söylenemez.

bu arada hayırlı teskereler...
Kullanıcı avatarı
TENCERE DİBİNKARA
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: vostrıngo

Cvp: arkadaşlar yardımlarınızı ve önerinizi bekliyorum??

Mesaj #3 gönderen TENCERE DİBİNKARA » Pzt Ağu 15, 2011 11:55 am

Yakın olsan ben sana yardım ederdım bizim servıste hallederdık senın hıç dokunmadn bır ustaya onu baktırman gerekıyor bır ustanın yapacagı iş gıbı gozukuyor geçmış olsun ......
Resim
BIR SEVDADIR VOSVOS /

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir