Yardımmmm

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kasim25
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Yardımmmm

Mesaj #1 gönderen kasim25 » Cum Kas 11, 2011 10:51 pm

[align=center]Arkadaşlar-abiler uzun zamandır araba almak ıcın caba sarfedıyorum ınsallah cok yakında alıcam.Ancak klasık tarz araclara acayıp ılgım var 126 bis ve vosvosları ıncelıyorum bisler ufak hacımlı oldugundan ıkıncı planda kalıyo benım ıcın neyse konuyu dagıtmıyım oncelıkle bı kac soru sorsam cevaplarsanız cok yardımcı olursunuz. 1. si cevremde vosların acayıp yaktıgını soyledıler 2.si voslarda tavsıye edecegınız model hangısıdır (az yakıt ve ıyı performans bakımından) 3.sü ben erzurumda ıkamet edıyorum arac sogukta sıkıntı yaratır mı? 4.sü parça olarak sıkıntı cıkarmaz degıl mı ve son olarak bislerden ıyı anlarım cogu arabadan da oyle ancak vos baska bı arac oldugundan kafam karısıyo aracı alırken dıkkat edılecek onemlı yerlerı nelerdir surus testınde nelere dıkkat etmelıyım.sorularıma cevap verırsenız hem vos alarak aranıza katılmıs olurum hemde bılgılendırmıs olursunuz...Saygılar...[/align]
En son kasim25 tarafından Cmt Kas 12, 2011 11:41 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

şamkuteytsa
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Haspağa

Cvp: Yardımmmm

Mesaj #2 gönderen şamkuteytsa » Cmt Kas 12, 2011 12:45 am

yazı karakteri yüzünden okuyamadım yemin ediyorum.
"...olursanız belki Haspağa'yı bile görebilirsiniz..."
bato
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: kermit

Cvp: Yardımmmm

Mesaj #3 gönderen bato » Pzt Kas 21, 2011 11:16 pm

merhaba.yakıt olarak benzin kullanıldığında,benzin fiyatlarından ötürü yakıtı gözünüze fazla gelebilir. normal bir 1300cc vosvos şehir içinde 10-12lt şehirleri arası 6-8lt yakıt tüketir. Lpgli kullanımda yakıt düzeyi çok denebilecek düzeylerin altındadır. yani ortalama şehir içi 0,30 şehirleri arası 0,20 kuruş yakar. subap ayarı gaz ayarı karburatör ayarı vs. yapıldıktan sonra yakıt yaklaşık 0.05kuruş daha aşağıya çekilebilir. ayrıca kullanımda yakıt konusunda çok etkilidir. tavsiye konusuna gelince 1300cc kullanıyorum, performans konusunda bana yetiyor yakıtıda biraz önce söylediğim düzeylerde. yedek parça sıkıntısına gelince, böyle bir sıkıntı söz konusu değil. aklınıza gelen bütün parçaları sıfır ya da ikinci el bulabilirsiniz. son olarak soğuk, ben edirnede kullanıyorum aracı buralarda en az oralar kadar soğuk oluyor. bakımlı bir vos -10 derecede ikinci kez marşa basmanıza gerek kalmadan çalışacaktır emin olur.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir