muayeneden kaldık :(

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
izustun
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Semoş

Cvp: muayeneden kaldık :(

Mesaj #11 gönderen izustun » Cmt Haz 23, 2012 8:56 pm

hangi teknisyenin bakacagina ben karar vermiyorum maalesef.fakat muayene kagidinin arkasinda tespit edilen agir kusurlarin giderilmesine muteakiben yapilan muayenede 2 senelik pul verilir yaziyor.sanirim oradaki tespit edilen ibaresi dedigim ihtimali bertaraf ediyor.

Resim

(o\_!_/o)
semih can inanır
Vosdost
Vosvosumun adı: sakine

Mesaj #12 gönderen semih can inanır » Pzr Haz 24, 2012 2:28 am

selamlar. muayeneden kaldığınızda bir ay içinde tekrar götürme hakkınız var, muayene tekrarına gittiğinizde yalnızca kağıtta yazan ağır kusurların düzeltilip düzeltilmediğini kontrol ederler. ekstradan kusur çıkarmazlar. ayrıca randevusuz gitmişseniz bile sıra beklemezsiniz.
her klasik aracın ayrı bir kullanım tarzı olduğu ve başkalarına kullandırtmak zorunda kalmamamız gerektiği konusunda sizle aynı fikirdeyim. onca maddi manevi emek harcayıp gözümüzden sakındığımız araçlara adamlar ucuz araba gözüyle bakıp hoyratça kullanıyorlar. can sıkıcı bir durum.
[img=left]http://img405.imageshack.us/img405/1584/img0987b.jpg[/img]
1968 VW-1500
[email protected]
izustun
Vosdost

Mesaj #13 gönderen izustun » Pzr Haz 24, 2012 7:53 am

aynen abi.sorsan kulustur gozuyle bakiliyor.adamin gozunde sahin dogandan farki yok.halbuki biz bu ise en basta emegimizi sonra paramizi yatiriyoruz.ben acikca soyleyeyim benim vosvosumu benden baska kimse kullanamaz.en yakin arkadaslarima bile kullandirtmam,mars bile bastirmam o kadar katiyim yani,elin adamina niye teslim edeyim vosvosumu
Resim

(o\_!_/o)
izustun
Vosdost

Mesaj #14 gönderen izustun » Pzt Haz 25, 2012 8:59 pm

bugün sözkonusu çatlağı bulamadığımız onun yerine başka bir yeri yaptırdığımız için tekrar kaldık ve muayene hakkımızda yandı maalesef.tüvturk'ün bazı uygulamaları çok saçma maalesef.hiçbirşekilde servis alanına giremiyorsunuz ve size aracınızda problem olduğunu söyleyip bırakabiliyorlar fakat size problemin yerini gösteremiyorlar.uğur bey sağolsun servis alanına beni çaktırmadan sokup çatlağın yerini gösterdi fakat iş iştende geçti aslında.yandı bir muayene parası.
bunun yanında ne araçlar geçiyor ufacık bir çatlak için 2 defa araç bırakmak bana çok saçma geldi açıkçası.misal arabanın freni nerdeyse hiç tutmasa problem yok,problem sadece 2 taraf birbirinden farklı çalışırsa çıkıyor.
diğer kusurlar yapılmış gözüktü.en azından artık sorunun tam olarak ne olduğunu anladım ve birdahaki sefere pek iş kalmadı.
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Vosvosumun adı: Abbas

Mesaj #15 gönderen mericdurna » Pzt Haz 25, 2012 10:19 pm

geçmiş olsun, umarım daha fazla uğraştırmazlar. bence araç sahibi muayene esnasında ya da sonrasında kusurlar hakkında bilgilendirilmeli. böylece nereyi yaptıracağımızı biliriz
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
izustun
Vosdost

Mesaj #16 gönderen izustun » Cum Haz 29, 2012 8:30 am

dün sonunda bahsettikleri çatlağı yaptırıp götürdüm semoş'u muayeneden geçtik.işin komiği 3 senelik arabaların bile serviste far ayarı yaptırıp hafif kusur alması ve benim elime tornavidayı alıp göz kararı yaptığım far ayarının kusursuz geçmesi :)
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Vosvosumun adı: Abbas

Mesaj #17 gönderen mericdurna » Cum Haz 29, 2012 10:55 am

hadi gecmis olsun :) iki sene boyunca ugrasmazsin artik :)
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #18 gönderen gürhan » Cum Haz 29, 2012 3:01 pm

geçmiş olsun...onlarda bizim ve trafiği kullananların sağlığını düşünüyorlar aslında.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir