Yardım Edenin VosVos'u Yolda Kalmasın

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yeni uye
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Yardım Edenin VosVos'u Yolda Kalmasın

Mesaj #1 gönderen yeni uye » Sal May 14, 2013 5:20 am

öncelikle hepinize merhaba. bir arkadaşımın tavsiyesi sayesinde size ve engin bilgilerin yer aldığı sitenize ulaştım. soracağım sorulara ilişkin birçok cevap site de yer alsa da insan bir de kendi sorup gönlünü rahatlatmak istiyor malum. üniversite öğrencisi ve aynı zamanda bir çalışanım, pek fazla da şoförlüğüm yoktur. Arkadaşlarımın araba kullanamamanın bir eksiklik olduğunu söylemesi sonucu bari bir VosVos alayım hem o benim eksikliklerimi tamamlasın hemde ben onunkileri dedim :) Sorularıma bunun ekseninde cevap verirseniz çok memnun kalırım.

6.000 tl param var. muhtemelen pek fazla da masraf yapamayacağım arabaya. çünkü sadece yaz ayları çalışabiliyorum. sizce bu fiyata bir araba bulabilir miyim? tabi sahibinden de falan bakıyorum ancak anlayamıyorum o kadar karışık geliyor ki bana sanki bambaşka bir dünya gibi. anadolunun ufak bir şehrinde yaşıyorum şimdi araba almak için atıyorum ankara'ya gideceğim adam beni kendi ustasına götürecek. bunlar hep benim için dezavantaj gibi duruyor. bu arabayı alırsam kendime ve aileme çok şey ispatlayacağım. ne diyorsunuz? VosVos severler bu işin altından kalkabilir miyim?

Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Cvp: Yardım Edenin VosVos'u Yolda Kalmasın

Mesaj #2 gönderen Doğu » Sal May 14, 2013 10:32 am

Hoş geldin. 6000 tl düzgün bir vosvos için ne yazık ki yeterli değil. Kaldı ki ne kadar düzgün bir arabaya denk gelirsen gel incik boncuk masraflar 1500-2000 tl yi buluyor.

Bari vosvos alayım dediğine göre vosvoslar konusunda pek fazla bilgin yok ve sanıyorum soracağını sorup bir daha uğramayacaksın buraya. :)

Sana tavsiyem broadway, flash vs. almandır. Vosvos nazlı arabadır, sürekli elin üstünde olması lazım. Buda sürekli bi para akışı demek. :D Yakıtı fiyatına göre çok fazladır, ustasını (Anadolu da neredesin bilemiyorum ama) bulamayabilirsin. Parçasını bulamayabilirsin.

Kıscası vosvos 6.000 bine alayım eşek niyetine bineyim bir araba değil, dediğim gibi flash al spring al broadway al senin istediğin araba bunlar :)

iyi şanslar..
yeni uye
Vosdost

Mesaj #3 gönderen yeni uye » Sal May 14, 2013 2:12 pm

peki çok teşekkür ederim cevap için.
aqustic
Vosdost
Vosvosumun adı: Lavinya

Mesaj #4 gönderen aqustic » Çrş May 15, 2013 10:47 am

Vosvos bana göre öğrenci adamın binebilecegi bir araç değildir arkadaşım.Ben çalışıyor olmama ragmen ben bile bazı günler aracım yorulmasın diye işyerimin otoparkında yatırıyorum aracı.Eve yürüyerek veya dolmuşla gidiyorum.Bir süre sonra masraf etmem dedigin arabanda bazı eksikler gözüne batacak ve masraf etmek zorunda kalcaksın.Platin ayarı,avans ayarı,sibop ayarını anlayan iyi birine belli peryotlarla yaptırman gerekli.Bulunduğun şehirde usta yoksa hiç yaklaşma voslara.
yeni uye
Vosdost

Mesaj #5 gönderen yeni uye » Prş May 16, 2013 2:19 am

uğraş olsun diye almak istiyorum biraz da. yoksa okula onunla gideyim gibi bir derdim yok. ama usta konusunda haklısınız.
uguro
Vosdost
Vosvosumun adı: 1303 S NAZ

Mesaj #6 gönderen uguro » Pzr May 19, 2013 6:20 am

3 kuruş para biriktirip iyi vosvos almak için yola çıkmayın. Sonra piyasada ki iyi vosları alıp. Bakamıyor. Zaten azalmış olan gerçekten orjinal ve iyi olanları da rezil ediyorsunuz.

Vosvos bakım ister emek ister para ister.

Bakamayacaksanız almayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk
KÖTÜ VOSVOS YOKTUR...

"""VOSVOSUNA BAKAMAYAN""" KÖTÜ VOSVOSCU VARDIR.

Resim
Kullanıcı avatarı
Rutkay Ayvalı
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #7 gönderen Rutkay Ayvalı » Cmt May 25, 2013 11:05 am

uguro yazdı:3 kuruş para biriktirip iyi vosvos almak için yola çıkmayın. Sonra piyasada ki iyi vosları alıp. Bakamıyor. Zaten azalmış olan gerçekten orjinal ve iyi olanları da rezil ediyorsunuz.

Vosvos bakım ister emek ister para ister.

Bakamayacaksanız almayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forumdaki bir kaç kişide insanları VosVos tan soğutma sevdasıda nedir anlamış değilim, kişi zaten yazmış, her gün okula gitme gibi bi niyetim yok, bakmak istiyorum, uğraşmak istiyorum vs. Bune biçimsiz bi üslup? Empati yapmayı deneyin biraz, insanlar buraya bilgi almaya geliyor, heveslerini kursaklarında bırakılmasına değil !!
The Only Limit Is The One You Set Yourself - Tek limit senin kendi belirlediğindir..

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir