1303s yardım acil

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
mgcmsrms
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -

1303s yardım acil

Mesaj #1 gönderen mgcmsrms » Pzt Eki 21, 2013 11:30 am

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım uzun süredir vosvos almak istiyordum.O nostalji havasına artık ben de katılmak istiyorum.Şu ilandaki vosvos nasıldır sizce alınır mı?lpg yok taktırmak istesem nekadar masraf harcarım?lpg ile yakıt tüketimi nasıl olur?şehiriçi çok kullanmayacağım.yardımlarınızı rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 180/detay/
En son mgcmsrms tarafından Pzt Eki 21, 2013 11:32 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: 1303s yardım acil

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzt Eki 21, 2013 2:27 pm

Araç çıtaları bile sökülmeden üstten boyanmış, tampon demirleri, fitiller, arkadaki stop bile boyanmış. Kanımca uzak durulması gereken bir araç.
mgcmsrms
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #3 gönderen mgcmsrms » Pzt Eki 21, 2013 3:19 pm

çok teşekkürler ilginiz için uzak duralım ozaman.araştırmalarım devam ediyor umarım beni çok üzmeyecek vosvosumla tanışırım birgün saolun gürhan bey
Kullanıcı avatarı
mahmutvet
Vosdost

Mesaj #4 gönderen mahmutvet » Pzt Eki 21, 2013 8:09 pm

fiyatına göre ucuz gibi dursa da uzak durulacak bir araç çünkü kiloya yakın macun var.
Bedevixus
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #5 gönderen Bedevixus » Pzt Eki 21, 2013 10:29 pm

Kasabın elinden geçmiş, satılsın diye boyalanmış kınalanmış, yazık edilmiş ve bilgisiz birine kakalanmak için bekleyen bir vosvos görüyorum karşımda.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir