Yeni Vos Vos Sorular

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
UmutcanDemirbas
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Yeni Vos Vos Sorular

Mesaj #1 gönderen UmutcanDemirbas » Sal Oca 28, 2014 10:56 am

Arkadaşlar Merhaba,
Foruma yeni katıldım. Uzun süredir almak istiyorum ama aklımda bir sürü soru var. Forumu azıcık dolaştım çoğu soruma cevap buldum ama hala kararsızım almakta. Gerçekten çok seviyorum ama sorun çıkartmasından korkuyorum. o kadar fazla bütcem olmadığından 10 15 milyarlık araçlara da bakamıyorum. Sormak istediğim şey eğer aracı alırsam çok sorun çıkartırmı kullanıcağım mesafe evden en fazla 40 km uzaklıkta olacak haftada 1 2 kere max kullanılacak. Tabii ki aracıda görmek gerekir fakat siz görüntü olarak hangisini seçerdiniz ya da bu arabalar uygun mudur yardımcı olabilir misin?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 0219/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 6947/detay

Görüşünüz benim için önemli olan siz olsanız bütçeniz bu one yapardınız? Almamı önerir misiniz?

Kullanıcı avatarı
big1303
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: Leylâ

Cvp: Yeni Vos Vos Sorular

Mesaj #2 gönderen big1303 » Sal Oca 28, 2014 11:40 am

Merhaba arkadaşım,hoş geldin. İlandaki siyah beyaz arabadan uzak dur. Arabayı çift renk yapmışlar ama yaparken renklerin birleştiği yerlerin şeritleri bile düzgün olmamış. Arabanın tavan kısmını mat boya ile boyamışlar bunuda selülozik boya ile yaptıkları için dumanlı dumanlı olmuş. Çamurluk fitilleri resimden gördüğüm kadarı ile takılmamış. İçleri çekomastik ya da macun ile doldurulmuş olabilir.Diğer ilanın resimlerinden dolayı pek bir şey anlamadım. Vosvosun bakımlarını düzenli yaparsan sorun çıkarmaz. Bence acele etme ilanları takip etmeye devam et.
Doğu
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Doğu » Sal Oca 28, 2014 1:10 pm

Hoş geldin. Hangi ildesin?

Soruna gelecek olursa, 2. fotoğraflardan pek anlaşılmıyor. Siyah-beyaz olansa çok kötü gözüküyor, fotoğraftan.
evrencelik
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: pecenek fırtınası 2

Mesaj #4 gönderen evrencelik » Sal Oca 28, 2014 1:16 pm

orjınal parcaların ustunde olan arac alman daha sonra toplarken sana kolaylık saglar sıyah daha ıyı gıbı
UmutcanDemirbas
Vosdost

Mesaj #5 gönderen UmutcanDemirbas » Sal Oca 28, 2014 1:43 pm

Verdiğiniz Cevaplar için teşekkür ederim. Öncelikle Sakarya'da çalışıyorum Ailem Tekirdağda arabayı istanbulda kullanmayı düşünüyorum. Yani bu 3 ile yakın heryerden alabilirim aracı. Açıkcası siyah beyaz bana bakımlı gelmişti o fiyat aralığında arabalara baktığımda hep çürük çarık görüyorum. İşte bu yüzden sizin görüşlerinize ihtiyacım var.
1. ilandaki arkadaş aracın muayenesinin olmadığını eğer alacaksam birlikte muayeneyi yaptıracağını ve çıkacak tüm masrafları karşılayacağını belirtmiştir. O renk olayının o kadar sorun olduğunu düşünmüyordum açıkçası. Alınmaz mı yani araç?
2. İlanda dediğiniz gibi pek bir şey anlaşılmıyor iç kısmın resimleri de yok ama sanki bakımlı geldi araç.

Ne yapmamı önerirsiniz peki bu aralar heyecan yaptım bu 1-2 hafta içerisinde alasım var. Varsa bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir araç var mı ?
Doğu
Vosdost

Mesaj #6 gönderen Doğu » Sal Oca 28, 2014 4:15 pm

ben olsam siyah-beyaza para vermem. çamurlukları kupa ile birleştirmişler, tamponları iptal etmişler vs.

boya çatlağı, çürük onarılabilir şeyler, ama kupanın ırzına geçildikten sonra ne yapsan dikiş tutmaz.

bu arada 2 renk olana çürük yok demişsin ama satan arkadaş kaporta-boya yeni diyor. düzgün bir kaporta-boya yapmak zaten arkadaşın istediği fiyat kadar, yani bir kaç ay sonra macun kustuğu zaman çürükleri görmen muhtemel.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 8359/detay
şu araç ondan daha alınası duruyor. kusurları var ama bu fiyata da fena değil.
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #7 gönderen gürhan » Sal Oca 28, 2014 6:32 pm

Acele etmeyin...Kuzguna yavrusu Şahin görünür derler. Yani sahipler hiç bir zaman araçları için kötü demez. Oynanmış araçlardan uzak durun...Net fotoğrafı olmayan araçlardan uzak durun. Muayenesiz araçlardan uzak durun. En En En önemlisi acele etmeyin.
aqustic
Vosdost
Vosvosumun adı: Lavinya

Mesaj #8 gönderen aqustic » Çrş Oca 29, 2014 2:22 pm

Bakımlı bir vosvos sorun çıkartmaz arkadaşım.
Ben alalı tam 1 sene oldu.Hiç bilmeden fazla araştırmadan aldım Konyadan birinden...Arac bakımlıydı ama
Ve 1 sene boyunca çok şükür hiç arıza çıkarmadı.Düzenli bakım yaptırıp eksiklerini gideriyorum...
Bakımlısını alıp düzenli kullanır bakarsan senı üzmez vosvos.
evrencelik
Vosdost
Vosvosumun adı: pecenek fırtınası 2

Mesaj #9 gönderen evrencelik » Çrş Oca 29, 2014 8:56 pm

şansına kalmış bısey sonucta 45 50 yaşında araclar kımse garantı veremez bozulunca bozuluyo ve bıraz pahalı parcaları

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir