Önemli Bir Konu

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Board
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Önemli Bir Konu

Mesaj #1 gönderen Board » Sal Eki 21, 2014 6:58 pm

Merhabalar,

Öncelikle vosvos la alakalı bu kadar bilginin bir araya gelmesindeki başarınızdan dolayı çok teşekkürler. Konuyu doğru yere açıp açmadığımı bilmiyorum fakat 2-3 gündür forumu takip ettiğimde şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. Ansiklopedi niteliğinde müthiş bilgiler var ve bunlar fotoğraflarla desteklenmiş örnek verecek olursak, Mesela 73 1303 ün ön konsolunun tamamen sökülmesi bir çok foto yüklenerek anlatılmış ama şuan o fotoların hiç birisi gözükmüyor. Bir kurbağa resmi var ve altında " Click and discovery imageshack " diye bir yönlendirme mevcut ve fotoğraflar hiç bir şekilde gösterilemiyor. Bunu çözmenizin bir yolu yokmudur. Bu kadar engin ve tecrübe dolu bilgilerden ben ve benim gibi vos dünyasına yeni adım atan bir çok kişi şüphesiz faydalanmak isteyecektir. Forum Administrator, Mod ve Yöneticilerinin bu konu için gösterecekleri uğraş ve hassasiyetten dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Cvp: Önemli Bir Konu

Mesaj #2 gönderen ilkeer » Çrş Eki 22, 2014 11:37 am

eski konular olduğu için resimler silinmiş maalesef. ilgi daha çok facebook üzerinde olduğu için forumların popülerliği kayboldu. Yavaş yavaş herşey kayboluyor.
Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir