yeni bir vosvos :) lütfen yardım

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Pashaa
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

yeni bir vosvos :) lütfen yardım

Mesaj #1 gönderen Pashaa » Cum Ara 12, 2014 10:15 am

arkadaslar merhaba

uzun suredir hayalimde olan bir vosvos almak istiyorum artık ama bu işte cok yeni oldugum için pek bir şey bilmiyorum.

1974 model 1303s mavi renkte ve tüplü bir arac buldum..ama kafama takılan bir iki soru var yardım ederseniz cok sevinirim.

oncelikle sulu ve kuru diye bir ayrım var bu neye gore yapılıyor.aracta lpg takılı sizce dogru bir tercihmi vosvosa lpg takmak.kaportası cok temiz gorunuyor.haftasonuda maslak sanayiye görütücem inş.sizce nelere dikkat etmeliyim vosvos alırken...

şimdiden teşekkur ederim :)

Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Turna

Cvp: yeni bir vosvos :) lütfen yardım

Mesaj #2 gönderen atakan77 » Cum Ara 12, 2014 11:36 am

Lpg li bir vosvos alabilirsiniz. Düzgün yapılmış lpg sistemi pek sorun çıkartmaz. Lpg li vosvos alırken en önemli nokta lpg beyninin nasıl ısındığı. En verimli sistem, egzoz çubuğu ile ısıtmalı olan sistemlerdir. Forumda biraz araştırma yaparsanız detaylı bilgiler fazlasıyla mevcut. Vosvostan anlayan bir arkadaşınız yada usta ile gitmeniz sizin yaranızadır.
Pashaa
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Pashaa » Cum Ara 12, 2014 12:48 pm

teşekkur ederim.
MustafaVos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #4 gönderen MustafaVos » Prş Oca 08, 2015 11:18 pm

Hayırlı olsun . Bende alcam ama daha senin aşamana gelemedim. O yüzden ayrıntıları alcağım zaman inceliycem. 1974 1303s modeli mi tutuluyo? Onlarımı araştırmamı önerirsin? :)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #5 gönderen orko » Prş Şub 05, 2015 10:07 am

vosvostan anlayan biri yanında olursa işin çok daha kolay ve güvenilir olur. inşallah iyi bir vosvos bulursunuz.
stresss...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir