hangi tip almalıyım ???

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
MustafaVos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

hangi tip almalıyım ???

Mesaj #1 gönderen MustafaVos » Cum Oca 09, 2015 3:22 am

Selamun aleykum öncelikle arkadaşlar. Vosvosumu allahın izniyle 1 sene içinde almayı düşünüyorum. Sormak istediğim kaç model olanlara bakmalıyım 1974 1303s mi mesela. Düz cam değil bombeli cam olanlara bak diyolar mesela. Bu tip . ayrıntılarına alacağım zaman bakcam ama şuan piyasa hakkında bigi istiyorum internetten vosvoslara bakarken hangilerini kaç modellerini hangi özelliklerini tercih etmeliyim. olayın en başındayım Çürüğü mürüğü o ayrıntıya alcapm zaman bakcan şuan model kasa motor gibi ana özellik olarak tercih etceğim vosvosu soruyorum.

Şimdiden Teşekkürler :)

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: hangi tip almalıyım ???

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Cum Oca 09, 2015 1:35 pm

Vosvoslar piyasa malı değildir sevgi gönül ruh işidir kalbine gönlüne ruhuna cebine hitap eden vosvosu alır binersin kimisi bombeli cam der kimisi düz cam der kimisi illa da pre der senin hangisi ilgini çekiyorsa onu al sen araba satış sitelerinde yazılan "en çok tutulan modeli" gibi iki kelimeyi bir araya getirmekten yoksun adamların verdikleri ilan başlıklarına takılma araç düzgün olsun orjinal halini elinden geldiği kadar korumuş olsun başka arabanın direksiyonu vites kolu kapı açma kolu tamponu farı gibi abuk sabuk atraksiyonları yaşamamış olsun yeter diye düşünüyorum benim değersiz fikrim bu yönde.
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
MustafaVos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #3 gönderen MustafaVos » Cum Oca 09, 2015 5:30 pm

Aynen vosvosa araba diye bakmıyorm ayrı bir yeri var bende de . Teşekkrler cvp içn :)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Prş Şub 05, 2015 10:09 am

emin ol alacağın vosvos şu an seni bekliyor bir yerlerde. çok düşünme derim ben de. naçizane fikrim temiz düzgün olan her modeli alabilirsin.
stresss...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir