Vosvos Garaj arabası mı ??

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
MustafaVos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Vosvos Garaj arabası mı ??

Mesaj #1 gönderen MustafaVos » Sal Şub 03, 2015 9:51 pm

Merhaba arkadaslar. İlk vosvosumu almak uzereyim ancak cevremde ki bazi kisilerin on yargisi umursamasamda dusunduruyor beni. Vosvosun gundelik kullandigin bir arac disinda garajda durup oyniyabilecegin bir arac olarak goruyorlar. Ben 9-10 bin tl lik temiz bir vos vos alip gundelik kullanmak istiyorum. Bu durum cok sıkıntıya sokar mi acaba beni. Bu konu hakkinda gorusleriniz nedir. :roll:

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Vosvos Garaj arabası mı ??

Mesaj #2 gönderen gürhan » Sal Şub 03, 2015 11:47 pm

Her sene yazın 2000-2500 km yol yaparım. Bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım...İyisine denk gelirseniz, yani almadan önce araştırıp, soruşturup bir vosvos alırsanız sıkıntı yaşamazsınız..ancak ezbere gidip bir ustaya danışmadan vosvos alırsanız sanayiden de çıkamayabilirsiniz. Her şey biz vosvos kullanıcıları için... :)
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Cvp: Vosvos Garaj arabası mı ??

Mesaj #3 gönderen orko » Prş Şub 05, 2015 9:50 am

vosvos bence elektronik eşya gibi şans meselesi. ama gürhan abinin dediği gibi araştırır da alırsan çok rahat edersin.
stresss...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir