Vosvos alacağım yardım bekliyorum...

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
1303-jeans
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Vosvos alacağım yardım bekliyorum...

Mesaj #1 gönderen 1303-jeans » Prş Haz 18, 2015 1:03 am

Herkese merhaba. 4 yıldır bir Vosvos için can atiyorum, bir birikim sağladım ve şimdi sıra bulmaya geldi. Cesitli yerlerden yazıda tamam ama pratikte olmayan bilgi birikimin var. Sizlere Vosvos almali miyim demiyorum; alacağım Vosvos konusunda bilgi ve yardım istiyorum. İstedigim 1970 model bir 1300, butcem ise 12-13000. En fazla 1000 lira daha koyabilirim ki bu kuruş masraf etmememi gerektirir. Üstünde oynanmış olmamalı, mümkün olduğunca orijinal olmali Vosvos. Öğrenciyim, 21 yaşındayım; bu yüzden ne çok param ne de çok zamanım var. Vosvosum bebeğim olur o ayrı, ama ilk etapta beni uzmemesini istiyorum. Haftanın 3-4 günü kullanacağım, bu da araç için bir koşul. Şimdiden yardimlariniz için tesekkurler

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Vosvos alacağım yardım bekliyorum...

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Haz 18, 2015 11:01 pm

Sevgili 1303 jeans aramıza hoş geldin. Konuyla ilgili olarak forumda yüzlerce paylaşım ve cevap var, biraz araştırırsan pek çok kişinin bilgi birikimine ulaşabilirsin.
1303-jeans
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: Vosvos alacağım yardım bekliyorum...

Mesaj #3 gönderen 1303-jeans » Cum Haz 19, 2015 12:02 pm

Forumun altını üstüne getirdim, dediğim gibi kâğıt üstünde bilgim çok ama pratigim zayıf. Sizlerinde soyledigi gibi Vosvos konusunda deneyimi ve pratigi fazla olan sizler gibi birine ihtiyacım var. İstanbul da yaşıyorum, aranızda İstanbul da olup bana yardım edebilecek biri varsa çok sevinirim. İlginiz için teşekkürler

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir