üniversiteli ve vosvos

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Vosvosh
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

üniversiteli ve vosvos

Mesaj #1 gönderen Vosvosh » Pzt Tem 20, 2015 11:34 pm

Hocam üniversite öğrencisiyim vosvos almayı düşünüyorum 10 15 arası alabileceğim vosvoslarla çok sorun Yaşar mıyım beni yolda bırakır mı masraf çıkarır mı fazla

Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: üniversiteli ve vosvos

Mesaj #2 gönderen zekimert » Sal Tem 21, 2015 12:23 pm

Yolda da bırakır, masraf da çıkarır. Arabasına göre değişir. Bütçen kısıtlıysa bulaşmaman en iyisi.
Vosvosh
Vosdost

Mesaj #3 gönderen Vosvosh » Sal Tem 21, 2015 3:45 pm

işte 10 15 arası bi bütçe var alım için bu para ile alanıcak vosvos bana bu dertleri ne kadar yaşatır.yaşattı mı masrafı ne kadar olur hocam
deliarif
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Feridun

Mesaj #4 gönderen deliarif » Çrş Tem 22, 2015 9:40 am

Ben, vosvosumu alalı 3 hafta oldu, bakım onarım masrafıyla 12.500 liraya geldi. Gayet temiz ve diri, çok mutluyum kendisiyle :)) Bence iyi bir araştırma ve dikkatle istediğin gibi bir vosvos sahibi olabilirsin. Tabi, aldıktan sonraki süreçte de çıkabilecek ufak tefek masraflar için de ek bir bütçen olması yararlı olacaktır.
Vosvosh
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Vosvosh » Cmt Ağu 15, 2015 10:32 am

Hocam vosvos un satımı nasıl. Olmakta kolay satılır mı
yzckrm
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Mesaj #6 gönderen yzckrm » Prş Eyl 10, 2015 5:28 pm

Zekimertin direk kestirip atmasına şaşırdım üniversite öğrencisiyim üç ay önce dediğin fiyatlar arasında vosvos aldım 4 bin km yol yaptım allaha şükür daha bir kere yolda kalmadım ama istediğim ustayı hala bulamadım düzgün bir usta bulduğun taktirde bi sıkıntı yaşamazsın hayallerinin peşinden koş.
Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Mesaj #7 gönderen zekimert » Pzr Eyl 20, 2015 12:02 pm

Merhaba,

Vosvos var, vosvos var; öğrenci var öğrenci var.

Dün satılık bir vosvos gördüm, yeni boyalı. Fitilleri çıtaları falan zaten geçtim, bagajdaki su bidonundan motordaki hava filtresine kadar heryeri sprey boyayla boyanmıştı. Sahibi 17 bin istiyormuş.

Geçenlerde komple revizyondan geçmiş bir vosvos daha gördüm. Arabanın tüm şasisi statik boyayla boyanmış, ön takım, motor komple elden geçmiş. On numara bir arabaydı. Yalnızca şasi / kaporta işlerine 30 bin TL gittiğini söylediler. Ne iş yapıyormuş dedim: "öğrenciymiş".

Memlekette böyle öğrenciler ve böyle arabalar olunca benim dediğimin garip karşılanması normal tabi.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir