Avans otomatigi ve yag kontrol cubunundan yag geliyor

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
badboy27
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: paşa

Avans otomatigi ve yag kontrol cubunundan yag geliyor

Mesaj #1 gönderen badboy27 » Pzt Tem 27, 2015 6:15 am

Ustalar forumda ve nette cok arastirdim ama cevap bulamadim son care size soracam.
Ben bir kac gun once aracin hava filtresini acik hava filtresine cevirdim çünkü hava filtre kutum delikti ve her yerinden hava aliyor cok sallantilardan cikiyordu. Yag dolum agzinin yanindan hava filtresine gelen tahminimce orasi motora hava aldirmak icin var baska bir amaci yok orayada uzun bir hortum takip assagiya uzattim ama hortum biraz sertti ve katlandi tam hava alamiyordu. Bu gunden sonra hic binememistim paşama dun bindim ve arabanin avans otomatigi ve yag kontrol cubugundan yag geldigini gordum acaba bununla bir ilgisi olabilirmi yoksa baska bir sorunmu var bir ilgilenirseniz cok sevinirim. Bu arada aracimin motoru yeni yapildi

Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: Avans otomatigi ve yag kontrol cubunundan yag geliyor

Mesaj #2 gönderen zekimert » Çrş Ağu 19, 2015 4:35 pm

Ne yapıldığını fotoğraflı olarak anlatabilirseniz belki biraz daha fikir sahibi olabiliriz.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir