Vosvos Alıyorum - Öneriler

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Evvabin
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Vosvos Alıyorum - Öneriler

Mesaj #1 gönderen Evvabin » Çrş Ara 02, 2015 2:43 am

Merhaba arkadaşlar; Herkes gibi bende vosvosa merak saldım ve marifetimi icraata dönüştürmek için yola koyuldum. Ancak koyulduğum bu yolda sizlerin de yardımlarını bekliyorum...

Aracı 11.500'e Allah nasip ederse alacağım. Yaklaşık bakım masrafına ayırdığım ücret ise 10.000 TL'dir. Sizce bu fiyatlara vosvos nasıl bir duruma gelir. Usta olarak Kadıköy'de bulunan Talip ustayla iletişime geçeceğiz.

Ayrıyetten; Vosvos'un tüm parçalarının değişimi bize kaça maal olur?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: Vosvos Alıyorum - Öneriler

Mesaj #2 gönderen zekimert » Cum Ara 04, 2015 4:05 pm

Hayırlı olsun
11.500'ealınan araca 10.00 daha harcanarak iyi duruma gelebilir. Araca bağlı, ustasına bağlı, taktığı parçaya bağlı...
Tüm parçaların değişimi size kaça malolur derken hangi parçalar?
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Vosvos Alıyorum - Öneriler

Mesaj #3 gönderen gürhan » Cmt Ara 05, 2015 11:14 pm

Hayırlısı olsun...Alacağınız vosvosu bir ustaya gösterdiniz mi? Yoksa direk olarak alıp sonra mı ustaya gideceksiniz. Durumu nedir? Eksiği gediği var mı? 10 bin liralık bütçe neye ayrılmış? Bu gün iyi bir kaporta boya 15 lira...Motor, döşeme bu paranın içinde yok. Hesabınızı iyi yapın.

Bir vosvosun dış trim parçaları bile orijinalliğine göre 1000-2500 lira arasında tutuyor...Modelin eskiliğine göre de yükseliyor. Tüm parçalar derken neleri kastediyorsunuz. 11500 lira verdiğiniz vosvosun fazla bir eksik parçası bulunmaması lazım.

Talip usta mekanikçidir...Fena usta değildir.

Tekrar hayırlı olsun.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir