distribütör tevzi makarası konumu?

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cagatay73
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

distribütör tevzi makarası konumu?

Mesaj #1 gönderen cagatay73 » Cmt Ara 05, 2015 11:51 am

herkeze merhaba. adım çağatay bursada oturuyorum ve 1973model gri vosvosum var. bütün bakım ve ayarlarını kendim yapıyorum. fakat şöyle bi problem farkettim. avans lambasıyla statik avans ayarı yapıyorum. fakat bu sırada tevzi makarasınında distribütör üzerindeki işareti göstermesi gerekiyor. fakat baya bi açıklık var arasında. yani bu durumda kıvlcım oluştuğunda tevzi makarası kapakta atlama yapacağı yere uzak kalıyor diye düşünüyorum. bu konuda tecrübesi olanlarda yorum alırsam sevinirim. bu arada platin boşluğu ve dwell açısı tutuyor.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 2 misafir