Çürükler cok can sıkarmı?

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Tostoscu
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Çürükler cok can sıkarmı?

Mesaj #1 gönderen Tostoscu » Cum Oca 08, 2016 11:35 pm

Motordan fazla anlamam ama tamirci tanidiklarim var ama aklima takilan diger soru curukler falansimdi bir kere kumlama falan yaptiktan sonra yine curukler cikarmi yani bi kere yaptrinca uzun zaman gider diye dusunuyorum motor konusunda onada surekli bakmak gerekir cocuk gibi ilgi bekler sanirim zaten 2. arabam olcak ama cok seviyorum bu arabalari ;)

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Çürükler cok can sıkarmı?

Mesaj #2 gönderen gürhan » Sal Oca 12, 2016 11:38 pm

Yapılan işlemler sağlıklı yapılırsa yani kaliteli malzeme, doğru malzeme, kaliteli işçilik: uzun yıllar problemsiz olarak kullanabilirisiniz.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Cvp: Çürükler cok can sıkarmı?

Mesaj #3 gönderen orko » Sal Şub 23, 2016 10:56 am

çürük bence can sıkar. düşünelim; kendi dişimiz çürüyünce bize nasıl ızdırap veriyorsa aynı şey vosvos için de geçerlidir, ki güvenlik zaafiyeti de oluşturur çürükler. kozmetik olarak görüntüyü dile getirmiyorum bile.
stresss...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir