T2 toplamak istiyorum yardim

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
onurgulenç. 35
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

T2 toplamak istiyorum yardim

Mesaj #1 gönderen onurgulenç. 35 » Pzr Haz 19, 2016 7:00 am

Merhabalar abilerim kardeslerim. 5 yaşından beri hayranı olduğum t2 yi alıp baştan sona kendim yapmaya karar verdim. İzmir'de yaşıyorum izmirde tanidiginiz bu işle uğraşan kaporta boyacilar,motor,elektronik ustası ve dosemeciler kimler yardımcı olursanız sevinirim. Ve sorum şunlar olacak alacağım araç tüplü mu olmalı tüpsüz mu bundan ziyade 1.6 motor mu 2.0 motor mu olmalı? Birde etrafınızda toplamak için uygun fiyatlı t2 varmıdır 3-5 bin TL ye çekme belgelide olur malum çok para harcayıp iyi bişey çıkarmayı planlıyorum fiyatı 15-20 bin olan bir t2 almam maddi anlamda beni sarsar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar :) ;) Resim

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: T2 toplamak istiyorum yardim

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzr Haz 19, 2016 11:51 pm

Onur bey merhabalar...Aramıza hoş geldiniz...Dileriz gönlünüze göre bir Bus edinirsiniz. Buslar hakkında ne kadar araştırmışlığınız var, ne kadar tanıyorsunuz? Kafanızdaki bütçe nedir? Toplama bütçeniz ne kadar? Büyük başın derdi de büyük olur.

Her zaman benzinden yana olmuşumdur... 2000 cc lik bir bus tadından yenmez...Ama köfte ekmek hesabı.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Cvp: T2 toplamak istiyorum yardim

Mesaj #3 gönderen orko » Cum Tem 22, 2016 9:33 am

hoş geldiniz. gönlünüze göre bir t2 bulmanız dileklerimle. bu zahmetli süreçte elimizden geldiğince sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. tavsiyem elbette ki toplamalık bir araç almanız ancak rakam olarak çok az bir miktar verip hepten ölmüş bir aracı da diriltmeye kalkmayın. eğer orijinal bir şey olsun derseniz benzinli 2.0 iyidir. o kadar orjinal olmasın derseniz 1.6 lpg de sizi kullanım esnasında yakıt olarak çok rahatlatır.
stresss...

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir