Direksiyon Dönmüyor

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kumushi
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Direksiyon Dönmüyor

Mesaj #1 gönderen kumushi » Cmt Tem 02, 2016 5:07 pm

Merhaba arkadaşlar dün bir vosvos aldım ve aranıza katıldım 72 1302 Yalnız bir sorunum var . Araba yavaş giderken direksiyon çok zor dönüyor. Park ederken çok zorlanıyorum direksiyon neredeyse dönmüyor. kaba kuvvetle anca..bu sorun neyden kaynaklanır ne yapmam gerekir yardımlarınızı bekliyorum..

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Direksiyon Dönmüyor

Mesaj #2 gönderen gürhan » Pzr Tem 03, 2016 11:03 am

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Yeni bir araç aldığınızda bu gibi sıkıntılar olur. Direksiyon sistemi pek çok parçadan ve bunları birleştiren eklemlerden oluşur. Bir rot balansçıya gidip sıkıntılı parçalar hakkında bilgi alın. Rot, rotil grbunda problem yoksa, direksiyon kutusunda olabilir. Kuleler kapanmış olabilir. İyice araştırmadan şudur denilebilecek bir şey yok.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #3 gönderen orko » Cum Tem 22, 2016 8:54 am

ya direksiyon kutusunu boşluk yok demek için ayar vidasından iyice sıkmışlar ya da mafsal işlevini yerine getiremiyor gibi geldi bana.
stresss...
Kullanıcı avatarı
zekimert
Administrator
Administrator
Kan Grubu: B Rh -

Mesaj #4 gönderen zekimert » Pzr Ağu 21, 2016 12:43 pm

Lastikler geniş tabanlı ise direksyon düşük hızlarda zor döner. Ben 165 tabanlı lastik kullanıyorum hiçbir zorluk yaşamıyorum .

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir