Düğmeler

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ozgurafsar
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Devrim

Düğmeler

Mesaj #1 gönderen ozgurafsar » Pzt Ara 05, 2016 10:30 pm

Selam arkadaşlar. Yeni bir vosvoscuyum ve pre voslarda ön paneldeki su fıskiye-silecek düğmesi hakkında bir sorum var. Orjinal prelerde gördüğüm bu düğme yuvarlak bir plastik içinde küçük bir basma plastik butonundan oluşuyor. Bu aksam alt tarafında ince bir tel ile mekanizmaya tutturulmuş durumda. Benim aracım 65 model 1200 pre. Aracımda bu orjinal düğme yerine başka bir düğme uydurulmuş ve beni rahatsız ediyor açıkçası. Yan sanayide orjinalini buluyorum fakat düğmeyi alsam alt mekanizmaya uyar mı/takılır mı ya da ne şekilde takılıyor bilmediğimden tereddütlerim var. Konu hakkında bilgisi olan cahilliğimi bağışlayıp bilgi verirse sevinirim:)

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir