Vosvos Restorasyonu İçin Döküman

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
Onuurduman
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #1 gönderen Onuurduman » Çrş Oca 18, 2017 2:00 am

Arkadaşlar herkese selamlar
Yıllardır hayalini kurduğum vosvosu aldım sayılır. Bugün itibariyle kaporasını verdik araba Ankarada ben ise Bartındayım. Birkaç gün içerisinde rabbim nasip eylerse teslim alacağız aracı ve ilk iş olarak buraya kayıt oldum. Araba 1962 model 1200. Gözüme çarpan bazı kusurlar oldu ve orjinalinden farklı olabilceğini düşündüğüm noktalar var. Ben arabayı kesinlikle komple orjinal bir yapıda olsun istiyorum. Elinde detaylı döküman olan varsa paylaşabilir mi? Detaylı resimler teknik veriler bilinmeyen özellikler bakılması gerekenler.. mesela arka camın kelebeği bunlarda sabit mi yoksa açılabilir mi olmalı? Bir de ilk iş olarak aracı alınca ne yapmalıyım? Herkese şimdiden teşekkürler..

(o_/!\_o) Volkswagen Başkadır. 1303s Bambaşka !
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Re: Vosvos Restorasyonu İçin Döküman

Mesaj #2 gönderen gürhan » Çrş Oca 25, 2017 10:53 pm

the samba.com sitesine gir orada olması, olmaması gereken her özellik mevcuttur.
eeyupoglu
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -
Vosvosumun adı: mujgan :)

Re: Vosvos Restorasyonu İçin Döküman

Mesaj #3 gönderen eeyupoglu » Cum Oca 27, 2017 10:27 pm

selamunaleykum arkdaslar bana 74 ıcın taban sacı lazım ama mıllet devasa para ıstıyor bılgısı olan varmı
Kullanıcı avatarı
Onuurduman
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #4 gönderen Onuurduman » Cmt Şub 04, 2017 9:23 pm

gürhan yazdı:the samba.com sitesine gir orada olması, olmaması gereken her özellik mevcuttur.

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Arabayı almaktan vazgeçtim satıcı arabayı başka ustaya göstermek istediğimi duyunca çıkgına döndü ben de böyle biriyle ticaret yapılmayacağına karar verdim. Şimdiyse nur topu gibi bir 74 model 1303 sahibi oldum
(o_/!\_o) Volkswagen Başkadır. 1303s Bambaşka !

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir