cabrio vosvos

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
gakkos_23
Vosdost

cabrio vosvos

Mesaj #1 gönderen gakkos_23 » Cmt Ara 02, 2006 11:16 pm

arkadaşlar cabrio bir vosvos var 1303s tavsiye edermisiniz.üstü açık bir vosvos ne gibi dezavantajları var öğrenebilirmiyim.teşekkürler

Kullanıcı avatarı
SaDBurak
Vosdost
Vosvosumun adı: Hıdır-dır-dır-dır (ablamın)

Mesaj #2 gönderen SaDBurak » Cmt Ara 02, 2006 11:22 pm

yaa sözüme ne güvevirsin bilmem yaşım 13 ama imzama bakarsan safkan voscuyum bi vosvosun motoru dışından daha önemlidir keşke o nu söölesdin ama sana vos vosla ilgili danışabileceğin 2 kişi Wolf(murat abi kurucu) vosmaster(sitedekilerin vos tamircisi) öbürleri kısksnmasın benim vosvosla ilgili en doğru bilgiri alacağım 2 insan :))
[font=Comic Sans MS]Duyuru : Her türlü teknik puan bağışlarınız kabul edilir.[/font]
tortoise
Vosdost

Mesaj #3 gönderen tortoise » Pzr Ara 03, 2006 12:18 am

Bana kalırsa dışı motordan daha önemlidir, çürüksüz olsun kupası tabanı şasesi sağlam olsun, motoru olmasın...
Emrah...
Resim
beerat
Vosdost

Mesaj #4 gönderen beerat » Çrş Ara 06, 2006 10:45 am

arkadaşlar benmde bi sorum olcak bu konu hakkında.
bende vosvos sahibi olmak istiyorum. ve işllah yakın bi zamnda olucam. alacağım vosvosda cabrio değil. motru ve iç aksamı ne ii ne kötü. :) denebilcek bi vaziyette neyse. sorum şudur ki. alacağım vosvosu cabrio yapmak istiyorum. bunun bana aşağı yukarı bi maliyeti söleyebilir misiniz.?
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #5 gönderen [ WOLF ] » Çrş Ara 06, 2006 1:01 pm

Malesef artık yapılamıyor çünkü proje verilmiyor o nedenlede tavanı açamazsın !!
Er_cU

Mesaj #6 gönderen Er_cU » Çrş Ara 06, 2006 1:10 pm

motor bi şekilde yapılır hertürlü ama artık kaporta ustaları o kadar kasmaya başladılar o kadar sök taka alıştılarki voslarla uğraşmaktan hep kaçıyolar sonrada para kazanamıyoruz diye ağlıyolar...bunun için kaportası düzgün olan bi vos daha önemli....cabrio içinde proje veriliyor wolf ama paraya bakıyo bu durumlar tabi
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #7 gönderen olcaytuna » Çrş Ara 06, 2006 3:12 pm

bahçede büyük bi saksı istiyorsan üstünü açtır tabiki......
buswagendotcom

weber inside!
captain
Vosdost

Mesaj #8 gönderen captain » Çrş Ara 06, 2006 6:00 pm

arkadaşlar azıcıkda benden olsun dedim cabrio benim vardı ankarada bilenler olacaktır plakası 06 m e v 15 di sonradan kesme dedikleri vosun şasesi tavandır tavan kesilince şase kalmıyor alta ilave şase koyduk olmadı kapıları ayarlıyoruz sert bi kasise girdimi orta bel veriyor kapılr zor kapanıyor ankara soğuk ne yapsan tente rüzğar alıyor yani sorun var bu araç avatarımdaki sarı vosdur tavsiye etmem benden bu kadar
Resim
Er_cU

Mesaj #9 gönderen Er_cU » Çrş Ara 06, 2006 10:13 pm

aynı sorun bmw 320 cabriolardada var mevlüt abi kasislerde hepsi bel veriyo kambur oluyolar bizim voslar gibi.....cabrio ya hayır...şimdiye kadar gördüğüm en düzgün sonradan açma vos bursadan koray abinin NT siydi harbiden en kral emek harcanmıştı o vosa ve çok düzgündü
beerat
Vosdost

Mesaj #10 gönderen beerat » Pzt Ara 11, 2006 10:59 am

açtırmayın diyosunuz yani... :(
çok ayrı bi hava katıyo esasında..
güzel bi para dökersek ama oluru var diyosunuz sonuç olarak..? ;)

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir