FİRENLERİMDE SORUN VAR

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

FİRENLERİMDE SORUN VAR

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Prş Ara 14, 2006 7:34 am

ARKADAŞLAR, BENİM BUSUN FİRENLERİ DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM, POMPALAYINCA ANCAK TUTUYORDU, ŞİMDİ İLK BASTIĞIMDA TAMAMEN DİBE KADAR İNİYOR, 3-4 POMPALAMADA BİRAZ ŞİŞİYOR VE ZOR BELA DURABİLİYORUM, FİRENİ POMPALARKEN SANKİ BİR HAVA POMPASINI POMPALIYORMUŞ GİBİ HAVA SESİ DUYUYORUM, HİDROLİK EKSİLMEMİŞ, HERHANGİ BİR KAÇAKTA YOK, BÜYÜK BİR İHTİMAL ANA MERKEZ LASTİKLERİNDEN KAÇIRDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM, ANA MERKEZİ SÖKMENİN BASİT ŞEKLİ VARMI, BUNU SÖKÜP TAKARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM,

ercantopçu
Vosdost

Mesaj #2 gönderen ercantopçu » Prş Ara 14, 2006 7:57 am

BİRDE ARKADAŞLAR BANA ACİL LAZIM PARÇALARIN LİSTESİNİ ÇIKARTIYORUM, BU PARÇALARI EN UYGUN NEREDEN ALABİLECEĞİM VE FİATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAN VARMI;

1- 1977 BUSUN ANA FİREN MERKEZİ TAMİR TAKIMI
2- 1 ADET GAZ TELİ
3- 1 ADET KİLOMETRE TELİ
4- 10 ADET BİJON SOMUNU
5- 4 ADET BİJON SAPLAMASI(2 TANESİ ÖN DİSK-2 TANESİ ARKA KAMPANA İÇİN)
6- 1 ADET ÖN CAMA SU FIŞKIRTAN FISKİYE
7- 1 ADET ARKA KALORİFER BORUSU _V_ ŞEKLİNDEKİ BORU, MOTORDAN ÇIKAN HAVANIN İKİ ADET KARTON BENZERİ BORU İLE ANA BORUYA BAĞLANMASINA YARAYAN ÇATAL ŞEKLİNDEKİ BORUDAN BAHSEDİYORUM. BU BORUNUN PARÇACILARDA OLMADIĞINI VE YAPTIRILABİLECEĞİNİ ÖĞRENDİM, BU BORUNUN NE ŞEKİLDE YAPTIRILABİLECEĞİ VEYA HANGİ MALZEME İLE YAPILABİLECEĞİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI

AYRICA ELİNDE GÖBEĞİ BOZUKTA OLSA OLABİLİR, BENİMKİNİN GÖBEĞİ SAĞLAM, SAĞ ÖN KAPI KOLU LAZIM, BENİMKİNİN İÇ KISMINDAKİ MANDALI KIRILDI, BU NEDENLE KİLİDİN DİLİNİ AÇMIYOR, BU ŞEKİLDE KAPI KOLU OLAN VARSA BANA İLETİ YAZARSA SEVİNİRİM.

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir