FİRENLER

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ercantopçu
Vosdost

FİRENLER

Mesaj #1 gönderen ercantopçu » Pzt Ara 25, 2006 8:24 pm

USTAM; ŞİMDİ BAYRAM GELMEDEN BENİM BUSUN FİRENLERİNİ MUTLAKA YAPMAM LAZIM, İLK ÖNCE FİRENDE PATLAK YOK, HİDROLİK KAÇIRMA YOK, ANCAK BENİM AKLIMA FİREN ANA MERKEZİN LASTİKLERİNDEN KAÇIRDIĞI GELİYOR AMA GEÇEN YAZ BİR ARA HİDROLİK KUTUSUNA BAKTIĞIMDA İÇİNDE HİÇ HİDROLİK KALMADIĞINI GÖRMÜŞTÜM AMA BUNUDA DAHA ÖNCE HİÇ KONTROL ETMEDİĞİMDEN NE ZAMANDIR EKSİK OLDUĞUNU BİLMİYORUM, NEYSE O ZAMAN KUTUYU DOLDURMUŞTUM, O GÜNDEN SONRA GİRENLERİM YAVAŞ YAVAŞ ZAYIFLAMAYA BAŞLADI, YOKSA BUSLARIN FİRENLERİ ASLINDA ÖNLERİN DİSK OLMASI NEDENİYLE ÇOK İYİ TUTUYOR, ŞİMDİ FİRENE İLK BASTIĞIMDA FİREN NEREDEYSE DİBE KADAR İNİYOR POMPALAYINCA PEDAL DOLUYOR VE FİREN TUTUYOR, İLK ÖNCE MERKEZİ SÖKMEDEN HAVALARI ALSAM DİYORUM AMA BU HAVALARI ALACAĞIM YERLERİ BİLMİYORUM, HORTUMLARIN GİRDİĞİ YERİMİ SÖKÜCEM YOKSA MERKEZİN ARKASINDAKİ KÜÇÜK VİDALARIMI SÖKÜCEM, MERKEZİ SÖKMEM GEREKİRSE PEKİ BU İŞ ZOR BİR İŞMİ, DAĞITIRSAM TEKRAR TOPARLAYABİLİRMİYİM

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir