mehaba karburatör bogazı ile bi sorum var?

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kokocanbo
Vosdost

Mesaj #11 gönderen kokocanbo » Pzt Şub 26, 2007 7:53 pm

damlumbazın tek nokdadan motor bloklarının ordan hava atmasına yarıyormuş yani yag radyatörüne çarpan hava motorun alemilyum gövdensinden en alta aktarılıyor yabancı bi siteden aldım fotoları fotumdada araç sahibine yazdım bunun faydası varmı die oda yukardaki yazıyı dedi bana damlumbazın altlarımı ne kesik heralde cogu voscular 2 sinide kapamış dönen hava motor blogunun ordan dısarı atılıyormus alemilyum daha hızlı soguyor diyor ii ce araştırmak lazım tabi westinghouse adını daha önce duymadıgımdan anımsıyamadım ondan yanılmısım fren merkezin ordaki yuvarlak simit motor çalısırken o nokdadan cıkan boru westinghouse dan hava emiyor ve fren pedalımız yumusuyor ve daha ii fren yapıyor yani rahatlık ve pompa yapmadan fren tutma genelde bizim voslarda bunlar cok sorun cıkardıgı için millet cıkarıp atmış dışardaki site formlarındada konusdum saglıklı diill diolar bizde düz merkez takıyoruz diyorlar daha önceki voslarımızın sahipleride sanırım sorun yaşadıkları için düz merkeze ceviemişler sorun bundan ibaret

merhaba

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir