motor ve diferansiyel hakkında..

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
erencharger
Vosdost

motor ve diferansiyel hakkında..

Mesaj #1 gönderen erencharger » Cmt Mar 24, 2007 6:33 pm

gökhan usta geçen hafta benim vosvosun filtre ve bujilerini değiştirdik ve gaz telini yeniledim..
araç düzlükte gidirken çekişi gayet iyi fakat 4 kişiyle yüke bindiği zaman sürekli tekleme yapıyo
sorun ateşlemede falan olabilirmi sanayiye gitme zaman bulamadığımdan size danışmak istedim
ayrıca vosvos'a kilitli diferansiyel hakkında bilgi verebilirsen, kaynaklama ile olurma olursa ne kadar
sağlıklı olur..
teşekkürler..

Resim
vosmaster
2006 Bilgili Üye Ödülü
2006 Bilgili Üye Ödülü
Vosvosumun adı: PD

Mesaj #2 gönderen vosmaster » Cmt Mar 24, 2007 10:23 pm

Buji kablolarını ve kabloların uçlarına geçen bakalit dediğimiz 4 adet malzeme var onları kontrol ettir onlardanda çıkmazsa bobin ve distribütörünü kontrol ettir büyük ihtimal bunlardandır
vosvosa kilitli defransiyel işi biraz zor uydurmak gerekir uysada sıkıntılı olabilir onun için ben hiç uğraşma derim şahsen zaten vosda kilitli defransiyele gerek yok okadar güçlü motoru yok kolay gelsin.
[img:399:198]http://img135.imageshack.us/img135/6382/gkhanmzatd3.jpg[/img]
erencharger
Vosdost

Mesaj #3 gönderen erencharger » Cmt Mar 24, 2007 11:26 pm

saol gökhan abi , büyük bir sorun olduğunu zannetmiorm zaten..
usta birde fazla büyük maliyet çıkarmadan arabanın gidişini değiştirecek düzeyde nasıl modifiye edebilirm, düşük maliyete pek mümkün olmayabilir ama yinede bilgilerinden
yararlanmak isterim..
Resim

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir