hevesimi kaçıracaklar !!

Bu bölümde vosvosla ilgili her türlü teknik soru sorup cevabını bulabilirsiniz.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
serkan1213
Vosdost
Vosvosumun adı: ateş böceği

Mesaj #11 gönderen serkan1213 » Pzr Nis 25, 2010 2:12 am

carpe diem yazdı:
İlahi Sekan :kehkeh: :kehkeh:

unutmaktan ziyade içinde benzin olma ihtimaline güvenip gaz almama, ama benzının de bıtmiş olmasından(aslında her zaman ıcınde bıraz benzın buludururum ama arada sırada gaza gelıp benzıne atıyorum vos coşsun diye dolayısıyla bıtıo(: ) kaynaklanan yolda kalma desek daha dogru olur aslında :)

Resim
jogadorsemih
Vosdost
Vosvosumun adı: 1303 s

Mesaj #12 gönderen jogadorsemih » Pzt Nis 26, 2010 11:01 pm

emeğinize sağlık ilginize çok teşekkürler ;)
arden249
Vosdost
Vosvosumun adı: RıFkI

Mesaj #13 gönderen arden249 » Pzt Haz 28, 2010 11:34 pm

ankaradan aldım vosumu 160 tl benzinle izmite geldi gaz telim ankaradan çıktıktan sonra koptu izmite geldim ustaya gösterdim bu araba nasıl geldi ordan buraya kadar dedi 2 silindir çalışıyo bu arabada dedi ama geldi düzenli bakımlarını yaparsan yolda felan bırakmaz kardeşim için rahat olsun :)
jogadorsemih
Vosdost
Vosvosumun adı: 1303 s

Mesaj #14 gönderen jogadorsemih » Pzt Haz 28, 2010 11:39 pm

ankaradn izmite çok yakmamışmı biraz :)
1303s benim için bir zevkti
arden249
Vosdost
Vosvosumun adı: RıFkI

Mesaj #15 gönderen arden249 » Pzt Haz 28, 2010 11:42 pm

çiğ çiğ atmış benzini heralde 2 silindir çalışmıyormuş:)) ama yapıldı şimdi yakıtı gayet iyi en azından babamın astradan 200-250 kuruş yakıyo şu anda ankaradan gelirken 500-600 kuruş yakmıştı yanlış hatırlamıyorsam:))
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #16 gönderen vosvosserdar » Çrş Haz 30, 2010 12:09 am

9 senedir vosvos sahibiyim.yolda 3-4 kere kaldım o da parazsızlıktan yani bakımsızlıktan.

1 kere marş dinamosunun fişi çıkmış olduğum yerde aniden kaldım ve altına girip yaptım.

1 kere lpg sigortası ve kablolar yandı.düz bağladım devam ettim.

1 kere iyi bir hararet yaptım vosvos stop etti 20 dakika serinlemesini bekledim.

1 kere motorda kablo sıyrılmış ve saşe yapıyormuş.1 saat kadar onarmak için aradım.5 saniyede tamir oldu.ama 1 saat araştırdım.

ezcümle kesinlikle vosvos yolda bırakmaz.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim
Kullanıcı avatarı
alnico
Vosdost
Vosvosumun adı: MAVİŞ

Mesaj #17 gönderen alnico » Pzr Ağu 01, 2010 1:25 pm

hocam sen kimseyi aldırma aracı kullananlara sor hep derler hepte diyecekler kalmazsın ya kalsanda sen kalacaksın millete ne
tolga ataman
Vosdost
Vosvosumun adı: Rüknettin

Mesaj #18 gönderen tolga ataman » Pzr Ağu 01, 2010 9:56 pm

ben vos alırken herkez bana bi kafadan bişey söyledi smdi her binen hayran olarak iniyor hayatım boyunca vosa hayrandım sonunda aldım belki abartmısım gbi gelcek ama ferrari alsaydım belki bu kadar sevmezdim arabamı bende bilmiyodum yeni yeni tanıyorum kesinlikle pişman değilim o hırlaması sallana sallana gitmesi benzini yiyip bitirmesi beni deli ediyo asıgım ona :D
büyük hayran!...
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #19 gönderen orko » Sal Ağu 17, 2010 8:13 am

yavuz senin yaşadığın sorunu bende yaşadım. sert basınca frene pedalların ordan boru delindi bütün hidrolik içeri boşaldı. bende arabanın altından yeni boru çektim. o şekilde sorunu halletmiştim.

vosvoslar yolda bırakan araçlar değildir. aksine sahipleri yolda kalmak isterler...
stresss...
kingaf
Vosdost

Mesaj #20 gönderen kingaf » Sal Ağu 17, 2010 10:29 am

abi yorumlar cok guzel yolda bırakmaması cok guzel fakat hani oldu da bıraktı ya :) arızayı bulmak ve ya onarabılmek ıcın gereklı bılgı bırıkımı ne kadar zamanda ogrenebılır bı wos sahıbı....???

“Soru - Cevap” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir