Vosvos Tişörtlerim

Bu bölümde sahibi olduğumuz vosvos oyuncakları ve maketleri tanıtacağız satış yerleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri üyelerle paylaşacağız..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sbryldrm
Vosdost

Vosvos Tişörtlerim

Mesaj #1 gönderen sbryldrm » Pzr Tem 24, 2016 11:15 am

Arkadaşlar selam,

1967 amerikan vosvosumu sattıltan sonra bu sevdadan kopamayacağımı daha iyi anladım. Her ne kadar evlilik gibi durumlar nedeni ile satmış olsam da inşallah en kısa sürede tekrar güzel bir vos alacağım.

Kendime giymek için hazırladığım bazı vosvos tişörtlerim var ve bunları gören bir çok insan da satın almak istediği için buradan sizinle de paylaşmak istedim.

Modelleri direk instagram sayfamda görebilirsiniz, www.instagram.com/tarz.tisort

Tişörtler %100 pamuk olup üzerindeki baskı kimyasal boya değildir. Su bazlı nefes alan boyadır ve istediğiniz kadar yıkayın baskı deforme olmaz (tabi max 30 derecede)

Elimden geldikçe yeni modeller de yapıp yüklüyorum.

Facebook da Tarz Tişört sayfamı takip edebilirsiniz.

“Maket ve Oyuncak VosVoslar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir