Peluş oyuncak

Bu bölümde sahibi olduğumuz vosvos oyuncakları ve maketleri tanıtacağız satış yerleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri üyelerle paylaşacağız..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
levent
FORUMDAN ATILDI

Mesaj #11 gönderen levent » Sal Kas 21, 2006 8:06 pm

MAGGIE yazdı:levent bı de bu motor kısmından kuruluo
bılıosun dımı :))
daha deısık fotoları war forumda :))

evet melis sanırım o şekilde bi resim görmüştüm şimdi sen yazınca hatırladım ama bumuydu emin değilim arkadan resmi yok elimde :)

Forum kurallarına aykırı hareket eden üyeler uyarılır.. uyarılara rağmen, aynı davranışı sergilemekte ısrar eden üyelerin üyelikleri forumdan silinir.
sorrow
Vosdost

Mesaj #12 gönderen sorrow » Çrş Kas 22, 2006 2:37 am

Saolun arkadaşlar yorumlar ve tavsiyeler için :)

montoya umarım bulursun arkadaşım bekliorum msj ını sıkı takipteyim bu topic i :))
Kullanıcı avatarı
atakan
Vosdost

Mesaj #13 gönderen atakan » Cmt Ara 09, 2006 11:37 pm

bende çok aradım ama hiçbiryerde yok kardeş yaw
Kullanıcı avatarı
Kurbakral
Vosdost
Vosvosumun adı: Kurbakral

Mesaj #14 gönderen Kurbakral » Pzt Ağu 18, 2008 3:22 pm

Arkadaşım, dün eşimle Balçova Palmiyedeki büyük oyuncakçıya girdik, ben yeni bi vosvos aldım küçük, eşimde çocuğumuz için ayı mayı, civciv vs aldı. Neyse orda Cars filmindeki açık mavi porche carrera vardı, ortaboy tam istediğin gibi peluş yastık gibi yumuşacık bişey, çok hoşumuzada gitti, vosvosa pek benzemiyo ama kız arkadaşının çok hoşuna gider umarım.
[img:400:51]http://img107.imageshack.us/img107/8600/kurbakralop3.gif[/img]

“Maket ve Oyuncak VosVoslar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir