MERHABA ARKADAŞLAR BU DA WOLF'ÜN MAKETİ...

Bu bölümde sahibi olduğumuz vosvos oyuncakları ve maketleri tanıtacağız satış yerleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri üyelerle paylaşacağız..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #71 gönderen YANIMDA » Pzt Oca 15, 2007 1:28 pm

MERHABA ÇOK SAĞOLASIN ÖBÜR SAYFADA NASIL YAPTIĞIMI ANLATTIM ORADA GÖREBİLİRSİNİZ (arkadaşlar buda benim kendi el emeğim...) de

HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
BİRDE SEVDİKLERİN YANINDA İSE
BU HAYAT HİÇ VAZ GEÇİLMEZ HAL ALIR...
Resim
papatya
Vosdost

Mesaj #72 gönderen papatya » Pzt Oca 15, 2007 1:47 pm

ben daha resmini koyamadım wosbaamın ama bu maketlere bayıldııııım çoook güzelleer emeğinize yüreğinize sağlık ;) bende istiyoruuum
hayat kadere inat seni sil baştan yaşayacağım ahdım olsun...
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #73 gönderen YANIMDA » Pzt Oca 15, 2007 4:24 pm

TABİ BU MÜMKÜN ÇOK SIRA VAR YANLIZ BİRDE SİZİN VOSUN RESMİ LAZIM
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim
papatya
Vosdost

Mesaj #74 gönderen papatya » Pzt Oca 15, 2007 4:52 pm

çok teşekkürler gönlü bol arkadaş :)
bir arkadaşım var...çok küçükken herkes oyuncaklarla oynarken o var olan oyuncakları bozar yeni birşeyler yapmaya heveslenirdi,, maket vitrinlerinin önünden sökemezdi ablası.delikanlı olduğunda, ( birkaç kez) üniversite son sınıfa kadar gelmesine rağmen 4.cü sınıflarında bıraktı maketlere olan ilgisi onu gittiği üniversitelerde mutlu etmedi. hobisiydi her gördüğü şeyin maketini yapıyordu neyse uzatmayayım bu işten şu anda para kazanıyor minya TÜRK bu arkadaşımın eserleriyle dolu...:) insanın hobisinden para kazanması ne kadar güzel bir duygu olmalı ;) henüz sizleri tanımıyorum ama bu işe gönül verdiğin o kadar belliki cevaplarından, yolun açık olsun diyorum :)
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #75 gönderen YANIMDA » Pzt Oca 15, 2007 5:04 pm

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM PAPATYA İNAN BENİ ÇOK MUTLU ETTİN VARYA SİZLERİN DESTEĞİ BENİ DAHA ÇOK GÜÇLENDİRİYOR AMA İŞLERDEN DOLAYI HEDEFLERİME ULAŞAMIYORUM AMA O DA OLACAK YARDIMINIZLA SAĞOLUN
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim
papatya
Vosdost

Mesaj #76 gönderen papatya » Pzt Oca 15, 2007 5:14 pm

bak sana küçük birde anısını anlatayım nihat'ın (maketçi nihat) :) topkapı sarayının maketini yapmayı koymuş kafaya.. her yönden resimlerini edinmiş, tüm detaylar önünde malzemeleri de harçlığından biriktirdiği paralarla temin etmiş fakat bahçe çitinde takılı kalmış...kafayı yiyecek çitteki oymaları neyle yapabilirim diye. ve şak diye aklına gelmiş fırlamış yataktan..ARPA ŞEHRİYE :) birgüzel arpa şehriyelerle çit oymalarını yapmış...ve ne oldu o şehriyelere biliyormusun :) fare kemirmiş :)
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #77 gönderen YANIMDA » Pzt Oca 15, 2007 5:18 pm

AZİMİN ENGELCİSİ ÇOK OLURMUŞ AMA ADI ÜZERİNDE AZİM
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim
MAGGIE
2006 En Şirin Vosvos Ödülü
2006 En Şirin Vosvos Ödülü

Mesaj #78 gönderen MAGGIE » Sal Oca 16, 2007 8:37 am

papatya yazdı:çok teşekkürler gönlü bol arkadaş :)
bir arkadaşım var...

minya TÜRK bu arkadaşımın eserleriyle dolu...:) insanın hobisinden para kazanması ne kadar güzel bir duygu olmalı ;) henüz sizleri tanımıyorum ama bu işe gönül verdiğin o kadar belliki cevaplarından, yolun açık olsun diyorum :)

umarım bı gun vosları da eklerıs :)) :))
Resim

http://www.med-lis.com

medlis medical / TURKİYE
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #79 gönderen YANIMDA » Çrş Oca 17, 2007 4:40 pm

MAGGİE UZUN ZAMANDIR MAKETLERLE İLGİLENEMİYORUM İŞ BASTIRDI ÇOK YOĞUNUM EN KISA ZAMANDA SENİN VE CENGİZİN MAKETİ HAZIR OLACAK AMA İNAN BANA ZAMAN VEREMİYORUM BU KONUDA ANLAYIŞ GÖSTERECEĞİNE İNANIYORUM
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #80 gönderen YANIMDA » Çrş Oca 17, 2007 6:05 pm

ARKADAŞLAR İLK MAKET HEVESİMİN BAŞLADIĞI ZAMANLARDAKİ İKİNCİ EL EMĞİM AMA O ZAMAN BİRAZ DAHA ACEMİLİK VAR VE ZIMPARA ÇEKMEMİŞTİM AMA EN KISA ZAMANDA BU MAKETİME BİRAZ ZAMAN AYIRACAĞIM UMARIM BEĞENİRSİNİZ

Resim
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
Resim

“Maket ve Oyuncak VosVoslar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir