Daisy i oyuncak yapmışlar :)

Bu bölümde sahibi olduğumuz vosvos oyuncakları ve maketleri tanıtacağız satış yerleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri üyelerle paylaşacağız..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gissemm
Vosdost

Mesaj #21 gönderen gissemm » Cmt Şub 24, 2007 2:42 pm

tam süper olmuşşş :) papatya annecim sizin wosbaayaa da yaptırıverelim papatyacıklar :)

vosatesvos
Vosdost

Mesaj #22 gönderen vosatesvos » Cmt Şub 24, 2007 4:28 pm

Balla kestim: arkadaşlar ilk defa gördüğüm için söylüyorum.İlgisi olan arkadaşlar için Çayyolundaki Arcadium alışveriş mağazasında oyuncakçıda baya büyükçe uzaktan kumandalı bir vosvos var. Fiyatı tabiiki tuzlu. Ben uzaktan kumandalı olayından pek anlamam ama belki iyi birşeydir.
MAGGIE
2006 En Şirin Vosvos Ödülü
2006 En Şirin Vosvos Ödülü

Mesaj #23 gönderen MAGGIE » Cmt Şub 24, 2007 8:54 pm

turuncuydu sanırım ercunun onceden locopoco dan aldıgı vos dıye hatırlıorum ates 89 YTLdı galıba ? belkı de yanlıs olabılır
Resim

http://www.med-lis.com

medlis medical / TURKİYE

“Maket ve Oyuncak VosVoslar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir