oyuncak vos..

Bu bölümde sahibi olduğumuz vosvos oyuncakları ve maketleri tanıtacağız satış yerleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri üyelerle paylaşacağız..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
74vos
Vosdost

oyuncak vos..

Mesaj #1 gönderen 74vos » Sal Oca 22, 2008 9:10 am

arkadaşLar böLüme baktım ama hiç kimse vos aLabiLecegimiz bir adres vs. yer vermemiş. herkes kendi yaptığı oyuncakLarı koymuş!!! eLLerine de sagLık ancak ben sizin becerikLi biri oLmadıgımdan doLayı bunLarı aLabiLecegim yer arıyorum... kırtasiyeLerde hep aynı tür vosLar var.. hep 67 modeLLer.. hiç kimse bir yer ismi veremez mi acaba??? meseLa ben İSTANBUL da oturuyorum.. burda biLdiği bir yer oLan yazabiLir düşüncesindeyim :dede: :dede:

DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #2 gönderen DrAmetBrown » Sal Oca 22, 2008 9:52 am

hocam tek bir yol var bulman için o da araştırmak ve eşelemek...
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
tombikvos
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Kelebek

Mesaj #3 gönderen tombikvos » Sal Oca 22, 2008 1:43 pm

Evet aramadan bulamazsın pek,yani şuradan alırsın demek doğru olmaz.Genelde büyük oyuncakçılarda,mağazalarda keşfe çık :) Ama unutma bazen büyüüük oyuncakçılarda bile karşına çıkmayan voslar ara sokaklardaki küçücük oyuncakçılarda bile olabiliyor :) Yani kolay gelsin..
Onur Eryılmaz 0(543) 429 10 66 İzmir-Menemen
(o\_ı_/o) (Kelebek) (o\_ı_/o) 1973 model 1303

Resim

Uploaded with ImageShack.us
el mariachi
Vosdost
Vosvosumun adı: SHORTY

Mesaj #4 gönderen el mariachi » Sal Oca 22, 2008 6:19 pm

armağan mağazasında görmüstüm ben bir bak istersen
TOLGA TÜLEMİŞ
05367118580--konya

06 EM 908
07 BRV 43
42 AHP 62
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Sal Oca 22, 2008 11:09 pm

slm.İstanbul'da tahtakale civarında oyuncak ithal eden firmalar var.onlarda değişik modeller bulabilirsin.Ya da büyük oyuncak mağazalarında.ama yinede her yere bakmanı tavsiye derim.arkadaşlarında söylediği gibi nereden çıkacağı belli bile olmuyor bu vos oyuncakların.
hatta internette geldigeliyor adıyla ( asıl adı bunun tam tersi ama reklam olmasın diye yazmadım :) ) sitesine girersen orada oyuncak bölümünde de satılık vos oyuncak ilanları görmüştüm.kolay gelsin.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
Hitechu
Vosdost
Vosvosumun adı: SIPA

Mesaj #6 gönderen Hitechu » Cmt Nis 26, 2008 9:03 pm

tahtakale nin altini ustune getirmistim bi ara,dedigin gibi hep ayni model oyuncak (67model ve genelde kirmizi:) vos vardi( fiyati 5 ytl heryerde ayni:)

eger orjinal bisiler istiyorsan; taksim istiklal caddesi anzavur pasajinin (gs lisesi caprazi) girisinde hemen solda vosvos oyuncaklar gormustum cok tatlilardi ama ne yazik ki mavi renk vos yoktu ben almamistim.(sipanin rengi mavi dye:) hatrladigim kadariyla pembe kahverengi yesil ve sari vardi.
Kullanıcı avatarı
baris1978
Vosdost

Mesaj #7 gönderen baris1978 » Çrş Haz 18, 2008 10:52 pm

selamlar dostum bu avatarındaki vos mause senin mi yoksa sadece resimmi var sende.vos modeli arıyorsun ne ölçekte arıyorsun bilmiyorum ama 1/18 boyutta vos arıyorsan 1951,1955 1956 modellerinin maketini bulabilirsin bir kaçtanede bus modeli var.1/43 modellerde ise t1 t2 t3 lerim değişik şekilde modelleri mevcut yanliz bunların fiyatları 50 liradan başlıyıp 150 liraya kadar çıkıyor.internette arama yaparsan satış sitelerinde bulursun mutlaka.selamlar.
vosum bir gün hayalimdeki gibi olacak :)

“Maket ve Oyuncak VosVoslar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir