vosvos rc

Bu bölümde sahibi olduğumuz vosvos oyuncakları ve maketleri tanıtacağız satış yerleri ve fiyatları hakkındaki bilgileri üyelerle paylaşacağız..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

vosvos rc

Mesaj #1 gönderen mutlu_vw » Pzt Ara 15, 2008 6:15 pm

slm arkadaslar ellerinde kumandali vosvos lari olanlar varsa bigun bulusup gazlatalim

msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #2 gönderen olympos » Pzt Ara 15, 2008 10:29 pm

bende istıyorum onlardan gitdididiyora bak orada bulabılırsın buyuk ıhtımal
barış
deü hukuk fakültesi Resim
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #3 gönderen blue-chip » Sal Ara 16, 2008 2:10 am

ümraniye meydan d&r'da ve kozyatağı optimum outlet merkezindeki oyuncakçıda bugün gördüm. maisto markalı ve cal look görünümlü olarak 2-3 farklı boyda var 50 küsur modellerden, çok şık oyuncaklar. en büyüğü 280 YTL gibi bir fiyattan satılıyordu. t1 bus tipleri de var yine tune-up edilmiş, içinde plasma ekran falan olan tipten faça makinalar yani...
ben benzerlerini kumandasız sadece model olarak londra'dan almıştım ve fiyatları yaklaşık buranın yarısı kadardı, aklınızda olsun.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost

Mesaj #4 gönderen mutlu_vw » Çrş Ara 17, 2008 5:17 pm

valla ben o maistolardan aldim cok sahane sabah aksam oynayasim geliyo elinde olan arkadaslar varsa yada almayi dusunenler birgun rc gunu yaplim resimdekinin aynisi rsmen ayrica 160 lira gibi bir fiyata

[IMG:150:129]http://img58.imageshack.us/img58/5732/12067457221zg0.th.jpg[/img]
YANLIZ GEORGE
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Prş Ara 18, 2008 1:34 am

slm.elimd evos yok ancak T1 bus var.t1 busta normla rc modeleler ek olarak mp3 çalar bağlantısı ve kumandadan kontrol edilebilen uzun kısa far gii donanımlar bulunuyor.çok şahane oyuncaklar.

unutmadan daha profesyonel bir oyuncak arayanlar için tamiya diye bir markanın model vosvosu vardı bir zamanlar.hala satılıyor mu bilmiyorum ama oda oldkça etkileyici bir makinadır.şiddetle tavsiye edilir.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost

Mesaj #6 gönderen mutlu_vw » Prş Ara 18, 2008 6:08 pm

tamiya evet biliyorum benim maistoyu almadan bakmistim ama boyasi yok kumandasi yok 250 lira idi galiba kumanda desen bi okadar para boyo desen her boya olmuyo ama gerceklik mukemmel bide o paraya ona verene kadar benzinli alirsin ve kaputu sen yaparsin hem elmegi olunca surmesi daha gusel olur
YANLIZ GEORGE
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen vosbik » Cum Ara 19, 2008 12:09 am

slm.tamiya kyosho vb firmaların rc modelleri demonte oalrak satılır.boyası olmaz.kaporta oalrak tabir ettiğimiz kısım kep adı altında satılır.aynı şase üzerinde 3-5 farklı modlei kullanma şansı yaratır bu durum.kepler ayrıda satılır.boya olayına gelince o kepler şeffaftır ve iç kısımdan kendiniz boyarsınız.boya heyacanı ayrıdır.kendinizi bir araba topluyor gibi hissettirir.şase motor yürüyen aksam lastikler herşey sökülüp takılan parçalardır ve olası bir arıza ya da hasar durumunda tekrar sipariş vererek o parçayı yerine takarsınız.evet pahalıdır.kumandası boyası vb ayrı satılır ncak keyfi maistoyla ölçülemez.yağlı amortisör vardır içinde.vosvos modlei yoktu tamiyanın bende 4*4 opel fornteraı vardı.karda toprak yolda asfaltta kısacası her türlü zemind eoynadım.çok güzel ve keyifli bir makinaancak onu oynamayı düşünenler evde oynama şansınız yok zaptetmesi zor oluyor.elektirkli motorlu versiyonlar 40 km hızdan başlayıp 50-60 km ye kadar modeifiye edilebiliyor.benzinli modeller ise 80-90 km hıza kadar çıkabiliyrolar.ancak fiyatları oldukça pahalı.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
kırpık
Vosdost
Vosvosumun adı: Kırpık

Mesaj #8 gönderen kırpık » Cum Oca 02, 2009 9:32 pm

evet bendede tamiya Opel calibra var almanyadan gelmişti çok farklıdır tamiya maisto felan halt eder yanında kaç zamandır kullanmıyordum bi çalıştırdım gık demedi hemen çalıştı yani öyle bir oyuncakki lastikleri bile nerdeyse lassanım indirim lastikleriyle aynı fiyat :D
Resim

“Maket ve Oyuncak VosVoslar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir