BUS u Karavana çevirmek

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

Mesaj #11 gönderen a.erim45 » Pzt Eki 25, 2010 9:52 am

orko yazdı:ya olan olmuş. umarım en az zararla kapatırsın bu aksiliği. ama her işte de bir hayır vardır. sıkma canını kardeşim. allah sağlık versin gerisi hallediliyor işte bir şekilde. nazara gelmiş de olabilirsin
eywallah orko...
millet zaten nazara gelmiştir diyo ya bakalım kurşunmu döktürsek ne:)

Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #12 gönderen orko » Pzt Eki 25, 2010 3:37 pm

aracı ortalarda çok çıkarma. sen üstüne düştükçe başkaları nazar ediyor. çok ufak şeyleri hemen götürüp yaptırma. nazarlık olsun. :) allah beterinden korusun ...
stresss...
ozansen
Vosdost

Mesaj #13 gönderen ozansen » Cum Eki 29, 2010 9:08 am

Merhaba,

Lpg'yi bende ruhsata işletmek istiyorum. Bunun için projeyi en baştan mı çizdirmek zorundayım, yoksa olağan bir projeyi kullanabilir miyim? Bu projelerden olan birisi varsa bildirebilirseniz sevinirim.
a.erim45
Vosdost

Mesaj #14 gönderen a.erim45 » Cum Eki 29, 2010 2:37 pm

ozansen yazdı:Merhaba,

Lpg'yi bende ruhsata işletmek istiyorum. Bunun için projeyi en baştan mı çizdirmek zorundayım, yoksa olağan bir projeyi kullanabilir miyim? Bu projelerden olan birisi varsa bildirebilirseniz sevinirim.
vosvos ve bus lara daha doğrusu hava soğutmalı araçlarda lpg ruhsata işletilmiyor..tüve belirli standartların olması gerektiği üzerinde baskı olurşturduğu sürece bizim işimiz çok zor..
sevgiyle kal:)
ToRnedo
Vosdost
Vosvosumun adı: Tıfıl

Mesaj #15 gönderen ToRnedo » Cum Eki 29, 2010 2:43 pm

Şehir belirtirseniz eğer ruhsata işletecek yer gösterir arkadaşlar :)
Yahya Ufuk ÜN
0531 204 20 13
[email protected] (msn-eposta)
Tıfıl 1974 doğumlu 1303A
Resim
a.erim45
Vosdost

Mesaj #16 gönderen a.erim45 » Pzr Eki 31, 2010 10:18 am

ToRnedo yazdı:Şehir belirtirseniz eğer ruhsata işletecek yer gösterir arkadaşlar :)
ben manisa dayım..ve şuana kadar motor ve yakıt konusunda farklı bir uygulama olmadı taktirde lpg nin işleneceğine pek kanaat getirmiyorum..ama yine de diyorumki haydi söyleeeeee :):)
sevgiyle kal:)
a.erim45
Vosdost

Mesaj #17 gönderen a.erim45 » Çrş Kas 17, 2010 12:46 pm

tüm dostlarımın bayramını kutluyorum:)
yeni konu açma gereği duymadım kirlilik olmasın diye:)
bayram hazırlıkları nedeniyle pek yazamadım k.bakmayın:)
kazasız belasız vizeden geçtim dostlar:):)ama tam bir stresle..bayramda monşer yollara ya çıkamassa korkusu srdı nedense..
tek üzüldüğüm konu :ağla: planlarımı gerçekleştirememek ..bunada şükür diyorum ama keşke böyle olmasaydı..bu ilk başıma geldiği için diğer vize ye kadar iyice araştırıp adamını bulup:) tekrar denemeyi düşünüyorum.
yanlız tüve çok uyanık :) tüp beyni ve aksamlarını sökerek girdim ve kazanı içere çek yat altında olduğu için sökme gereği duymadım amaaa buldular..oda sırf merakları yüzünden herşey bitipte en son far ayarları kontrol ederlerken tüm ekip doluştu monşere ( nede olsa onlarda bir ilk)içimden oh çektim ama başlarındaki şefin yüzü asılınca dumur oldum..bana geldi arabada tüp var dedi..
ben yeni aldım bundan önceki sahibi tüplü kullanmış .ruhsata işletemediğim için bende diğer aksamları söktüm vakit olmadı kazanı sökmeye dedim(daha doğrusu salladım)..içi boşmu diye sordu evet dedim:)yanımdan ayrılldı evrakları halletmeye ..hafif kusur yazmış ve bana kazanda sökülecek dedi :ok:
bu macerada böyle dostlar... :bravo:
tüveden önce 3 kg lık yangın tüpü aldım ..benzinle ilgili tüm hortumlar ve elektrik aksamı yeniledim..hatta yıpranmasın diye benzin hortumunu tüpcüde bulduğum spiral krom hortumla izoleledim:) içim artık rahat:)
geriye tek yollara düşmek kalıyor :gazla:
sevgiyle kalın :dede:
Kullanıcı avatarı
kadircan
Vosdost

Mesaj #18 gönderen kadircan » Çrş Kas 17, 2010 11:51 pm

hayırlı olsun güle güle kullan
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +