t2 bus fabrika etiketi?????*

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

t2 bus fabrika etiketi?????*

Mesaj #1 gönderen a.erim45 » Sal Eki 05, 2010 1:26 am

slm dostlar..
bildiğiniz gibi bus u karavana çevirme işlerine devam ediyorum ama mmo daki mühendisin bana dediği TSE den onay olması için arac üzerinde yapım ve teknik bilgiler içeren etiket olması gerekiyormuş..ne alaka :nee: mühendise dediğim 75 model arac nerden buliim dedim ve onu dediği karavana çevrilmiş t2 bus varsa etiket fotoğrafıda olur dedi.. aklıma geldi sizlere yazıyorum.. t2 bus etiket yada plakası olan varsa bana maille gönderebilirmi acil tarafından..yada bulabileceğim bir yer.([email protected])
karavana çeviren arkadaşlar bilgilendirsin lütfen...
sevgiyle kalın :dede:

Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #2 gönderen orko » Sal Eki 05, 2010 7:09 am

proje çizerken kendine kolaylık olsun diye istiyor. bence değiştirin bu mühendisi. 75 model aracın etiketi mi kalır bu zamana.
stresss...
a.erim45
Vosdost

Mesaj #3 gönderen a.erim45 » Sal Eki 05, 2010 12:02 pm

proje zaten çizilmiş durumda ..TSE nin isteği bu..mühendis elinden geleni yapıyorda arıza mevzuatlarda ..nealakaysa ..eeee türkiye burası herşey olur..
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör

Mesaj #4 gönderen orko » Sal Eki 05, 2010 12:43 pm

işgüzarlık resmen ya. kolay gelsin hocam. ama bu saçma bir istek bence. fabrika çıkışı etiketi kendileri rüyalarında görmüş mü ki hiç senden istiyorlar.
stresss...
vakkasgirente
Vosdost
Vosvosumun adı: westy

Mesaj #5 gönderen vakkasgirente » Sal Eki 05, 2010 4:11 pm

nasıl bir etiket bu,şase no'sunun olduğu etiketmi 79westy'im var işine yararsa etiket resmini göndereyim
a.erim45
Vosdost

Mesaj #6 gönderen a.erim45 » Çrş Eki 06, 2010 12:01 am

vakkasgirente yazdı:nasıl bir etiket bu,şase no'sunun olduğu etiketmi 79westy'im var işine yararsa etiket resmini göndereyim
valla çok iyi olur dostum ..zhamet olmassa tabi..mailden gönderebilirsin..teşekkür ederim.sonucu daha sonra yazarım..
Terminus
Vosdost

Mesaj #7 gönderen Terminus » Prş Eki 07, 2010 7:28 am

sağ ön koltugunun arkasına bak orada ara panele cakılı olması gerekiyor...
a.erim45
Vosdost

Mesaj #8 gönderen a.erim45 » Cum Eki 08, 2010 2:29 am

Terminus yazdı:sağ ön koltugunun arkasına bak orada ara panele cakılı olması gerekiyor...
msj yeni okudum..sabah ilk işim bakmak olucak..inşallah çıkmasın diye zımbalamış olsunlarda :) inşallahh vardır:))
şibumi
Vosdost

Mesaj #9 gönderen şibumi » Cum Eki 08, 2010 8:05 am

varmıymış peki merak ettim :)
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör

Mesaj #10 gönderen orko » Cum Eki 08, 2010 8:08 am

elindeki kalemi arayan insanlar gibi. aracın içinde varmış etiket. :)
stresss...

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir