biraz uçuk bir fikir ama :)

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
elcikli26
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

biraz uçuk bir fikir ama :)

Mesaj #1 gönderen elcikli26 » Prş Ara 09, 2010 11:24 pm

ben klasik vosvos t serisi busları çok seviyorum ve düşünürken nasıl araca sahip olmayı derken aklıma yeni model motor koymak geldi bu motorunda passat motoru olmasını istiyorum. motorlara bakınca bunların elektronik sistemleri olduğunu düşünerek sadece motor değilde hurdaya ayrılmış perte çıkmış en azından motor ve diğer sistemleri çalışabilen bi araç alarak bu şekilde bir araç tasarlamaya karar verdim fiyatları da araştırdım 15/20 bin arası bir fiyat görünüyor tabi sadece malzeme açısından bunu birbirine uyumlu hale getirebilir miyim veya getirtebilir miyim bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum

vosbik
Administrator
Administrator

Cvp: biraz uçuk bir fikir ama :)

Mesaj #2 gönderen vosbik » Prş Ara 09, 2010 11:49 pm

slm.yurt dışında bunun bir çok örneği mevcut.t1 serileri için subaru motoru koyuyorlar.ancak inanılmaz maliyetli bir iş.bus tamemen elden geçiyor.t2 için pek bir şey hatırlamıyorum ama t3 için inanılmaz projeler var.2.2 subaru motoru koyanda var, 1.9 tdi motor koyanda var.maliyeti daha aşağıya çekebilirsin ve ülkemizde en azından 1.9 tdi motor koyanlar var.yapılabilir yani.ama durum t1 ve t2 için biraz karışık.kasada tadilat gerektiriyor.t3 için böyle bi durum yok çünkü motor kısmı oldukça büyük hacimli motor koymaya uygun.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
elcikli26
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Cvp: biraz uçuk bir fikir ama :)

Mesaj #3 gönderen elcikli26 » Cum Ara 10, 2010 10:22 pm

ilginiz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir