Tahmini Masrafı Nedir Sizce?

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
emiremirhan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: Tahmini Masrafı Nedir Sizce?

Mesaj #11 gönderen emiremirhan » Cmt Mar 26, 2011 2:05 pm

Bakıcam abi artık şimdi kısa bi şehirler arası yolculuk yapıcam tatil gibi olmadı geldikten sonra daha bilgili vosdostu olan abilerime falan danısırım

a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

Mesaj #12 gönderen a.erim45 » Pzr Mar 27, 2011 5:31 am

slm emirhan kardeşim..
bus kullanıcısı olarak sana tavsiyem..vos ve bus u birbiriyle aynı kefeye koyma..nekadar büyürse araç o kadar masrafı olur..satan kişi sana yaptırıp satsa dahi iş kaporta boyada bitmiyor..en basiti vize..sanmaki sana vizeden geçiceksin diye garanti vericek..en basit ,tekerlekler diye yazmışşın..bulucak sana çıkma 4 lastik üzerine arap sabunu sürüp alsana sıfır lastik olayı..arkada çeki demiri var ..ruhsatta varmı yokmu bilmiyorum ama yoksa şayet benim gibi keser hurdacıya veririsin aldığın para anca 1 şişe efes biraya gider:)ve daha bir sürü şey çıkıcak karşına..bende şahsi minibüs geçiyor..(örnek olarak)45 plaka 300 tl/16 plaka 600 tl sigortası var yıllık..buna gücün yetecekmi.. mevzuatlara karşı nekadar dayanabilirisin..yinede bus un verdiği hazzı hiç bir arac vermiyor..:) keseme göre alıcam dersen herşeyini detaylı incele ve öyle karar ver..umarım ve diliyorumki sende bir bus sahibi olasın..sevgiyle kal :dede:
Kullanıcı avatarı
emiremirhan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #13 gönderen emiremirhan » Pzr Mar 27, 2011 11:13 am

Öncelikle bilgilerin için saol abi çeki demiri ruhsatta geçiyo ve ruhsatta minibüs geçiyor arac. 06 plaka arac Ankaradan alınıyo İstanbula götürülüyo ordan sahibi Almanya ya gidiyo tinerciler arabayı İstanbul da bir güzel dağıtıyorlar adamlara haber veriyolar herseyini yaptırıp buraya getiriyo adam sonra bizim burda da bu hale geliyo elektrik tesisatı falan sıfır arabada yani ben adama dedim ki amca dedim sen dedim satıyosun 1,000 tl ye ben dedim vergi borcunu ödücem 600 lira olsa 1.800 tl para yapar abi adam 2,500 e toplayıp yapıcak nasıl yapıcak cok merak ediyorum ondan güvenemiyorum 500tl 500tl de taksit yaparım sana diyo anlayamıyorum :)
Kullanıcı avatarı
superkahraman
Vosdost

Mesaj #14 gönderen superkahraman » Pzt Eyl 12, 2011 10:21 am

Naptın?
Aldın mı?
Alıp da belanı buldun mu? :D

Bu araba adamın başına beladan başka bişey açmaz..
Öyle kaporta boya işine girmeden sadece yürümesi için sana maliyeti 8-10 Lira arası bişey çıkar..
Bi de kaportasını toplayayım çarığını çürüğünü yapayım dersen 20 Liranın üstüne çıkar..
Bundan olsa olsa "kümes" olur.. Boşuna hallenmee :)

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir