Kapıdakı clup joker amblemi

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
hsynprlk
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ZÜHTÜ

Kapıdakı clup joker amblemi

Mesaj #1 gönderen hsynprlk » Cum Ağu 19, 2011 12:06 pm

Akadaşlar nette gezinirken avrupada bulunan bi çok t3 de club joker amblemi var bu benim t3'ün kapısında da var bunun anlamı nedir bilen varmı acaba?
ResimResim

[align=center]AYNEN BUNLARDA OLDUĞU GİBİ[/align]

VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Cvp: Kapıdakı clup joker amblemi

Mesaj #2 gönderen VOGEN » Cum Ağu 19, 2011 12:35 pm

emin olmamakla birlikte nette biraz araştırdım sanırım bir model ismi yüksek tavan t3 lerde genel olarak var ama diğer t3lerdede amblemi gördüm

http://www.westfaliat3.info/html/westfa ... eige_.html siteyi bir araştır istersen
MİTHAT AYDIN
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #3 gönderen vosbik » Cum Ağu 19, 2011 8:16 pm

slm.eğer yanlış bilmiyorsam özel üretim bir model.atlantic vanagon, coach, gibi. bu arada beyaz renkli t3 bir maketin fotoğrafı.çok aradım ama malesef bulamadım.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
superkahraman
Vosdost

Mesaj #4 gönderen superkahraman » Pzt Eyl 12, 2011 10:04 am

T3 Camper paketlerinden birinin adıdır Club Joker.. Kendine has kamp donanımları ıvır zıvır taşır... Westfalia üretimlerinde olur.. Zaten normal bir T3 Minibüsdeyse muhtemelen sticker çakmadır..

Ve senin T3 Westy Joker'in var da bunu mu bilmiyorsun anlamadım :D

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir