Beni benden aldın bre T2

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ddogru
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Beni benden aldın bre T2

Mesaj #1 gönderen ddogru » Cmt Eki 15, 2011 12:56 pm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 508/detay/

En son buna rastladım,su paramı denklestirsem artık cok iyi olacak.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Beni benden aldın bre T2

Mesaj #2 gönderen gürhan » Cmt Eki 15, 2011 7:43 pm

oynanmış voslardan uzak durmakta fayda vardır...motora bir şey olsa vosvoscuya götürsen anlamaz, motor kısmına ekstra fanlar filan takılmış, yeni elektrik sorunları demek...akslar filan değişmiş muhtemelen pert bir t4 ten alınıp takılmış, uydurulmuş...fanlara bir şey olsa motoru kucaklarsın...yaptırmaya kalksan audi motoru, parçasını bilmezsin, bulamazsın, bulsan pahalı olur...aracın sadce kupası kalmış t2 olarak.

baktığın zaman süpermiş gibi geliyor, fiyatına bakınca ucuzmuş gibi geliyor.

bence baştan aşağı problem alırsın...bunlar benim şahsi düşüncelerim.
PUSATLI
Vosdost

Mesaj #3 gönderen PUSATLI » Cmt Eki 15, 2011 8:39 pm

merhaba ddogru ben namık adanadan. gürhan bencede doğru söylüyor orjinalliği tamamen bozulmuş bulduğun busun. bende birtane aldım t2 bus taaa yalovadan getirdim 6500 tlye..şu an içini yaptırıyorum ve orijinalliğini bozmadan.vw ozanla irtibat kur görüşelim birbirimize yardımcı oluruz...benim telefonum 05305929975 vosvos adana
ddogru
Vosdost

Mesaj #4 gönderen ddogru » Pzr Eki 16, 2011 12:08 am

Gürhan abi sorularıma verdıgın cevaplarla tam olarak yapmam gerekene dogru yonledırıyorsun beni geldigimden beri,çok teşekkur ederım ilgin için.Sorunsuz bir T2 edinme yolunda bilgilenıyorum yavas yavas.
Ben direk audi motor,iyidir falan diye dusundum,bu tur problemler gelmedı bile aklıma.Bu aracın içindeki gibi bir döşeme koltuklar dahil ne kadar tutar sizce ortalama ?Tüm tavan,yanlar vs.
Namık abi memnun oldum,vw ozanla irtibattayım,bir ara denk gelip gorusebılırsek guzel olacak.Hayırlı olsun bu arada.Kaydettim no yu,adanada bir ara toplansa voscular,gorussek muhabbet etsek guzel olur :ok:
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #5 gönderen orko » Çrş Eki 19, 2011 8:23 am

ddogru. çok acele ediyorsun. zamana bırak ve önce vosvos al. sonra bus düşün.
stresss...

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir