şimdilik beklemede kaldı malesef. . .

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ugur290
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

şimdilik beklemede kaldı malesef. . .

Mesaj #1 gönderen ugur290 » Pzr Tem 08, 2012 9:27 pm

Öncelikle herkese merhabalar diyorum aranıza yeni katıldım ve forumu biraz kurcaladım birkaç gün kadar bilgi sahibi olmak adına. Şimdide sizlerin görüşünü almak adına bu başlığı açmaya karar verdim.
Ben öğrenciyim ve bu yıl eylül ayında mezun olacağım. Çok öncelerden beri T2 lere bir hayranlık duyuyordum ama ciddi olarak almak gibi bir düşüncem olmamıştı.Geçenlerde çocukluk arkadaşımında desteğiyle paralarımızı birleştirip ortak bir T2 almaya hayali kurduk ve bunu şu sıralar hayata geçirmek için uğraşıyoruz.Fakat ikimizinde bütçesi kısıtlı olduğu için ilk etapta bir T2 alıp onu istediğiimiz gibi yaptıramayacağımızı anladık ve biraz daha az masraf isteyen birr T3 aramaya başladık. Sonunda internetten birazdan linkini vereceğim arabayı bulduk ve hoşumuza gitti ama bu araçlar hakkındaki bilgimiz kısıtlı olduğu için siz tecrübeli abilerime bir danışmak istedim. Bizim şu anki amacımız 5-6 arkadaş toplanıp pikniğe gidebileceğimiz ve 2 sene içinde (bu durum benim iş bulabilmeme bağlı olarak öncede olabilir) almayı planladığımız T2 için bize tecrübe edinme fırsatı verebilecek bir araç almak.

Sizce bu araç uygunmudur? fiyatı 6000 tl olabileceğini söyledi sahibi ve muyenesinin olduğunu söyledi.

Siz bana ne önerirsiniz sizin fikirlerinizi almadan hareket etmek istemiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 7623/detay
En son ugur290 tarafından Prş Tem 12, 2012 1:25 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

ugur290
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Cvp: Acil yardım bekliyorum yarın son günüm malesef =(

Mesaj #2 gönderen ugur290 » Prş Tem 12, 2012 1:24 pm

malesef dediğim aracı alamadık kesin bir karar veremediğimiz için. . . hiçkimse yardım adına tek kelime yazmadı ama sağolun yinede. İyi günler

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir