Bus Sahipleri..

Vw bus ile ilgili her konu bu başlık altında toplanacaktır.. Teknik bilgiler sorunlar resimler tanıtımlar .. Bus hakkında her türlü paylaşım ..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
1967BUS
Vosdost

Mesaj #31 gönderen 1967BUS » Cum Ara 22, 2006 10:16 am

şimdiki sorum herkeze bu arabanın (1967 bus t1 samba)4 cant kapağına ihtiyacım var elinde olanlar yada nerde bulabileceğimi bilenler varsa haber versin birde ön sürügülü camların komple çerçevesi, üst tente mekanizması ve tentesine teşekkürler...

bus umu seviyorum
olcaytuna
Vosdost

Mesaj #32 gönderen olcaytuna » Cum Ara 22, 2006 3:56 pm

aslında en kesin cevabı fabrika çıkış plaketinden bulabilirsin (umarım hala duruyordur). bu plaket sayesinde fabrika çıkışında aksesuar, boya, donanım... vs bilgileri yer alır. bunuda ilgili web sitelerinde bulabilirsin..... tam hatırlamıyorum hangileri olduğunu, zaten Yavuz görünce yazar mutlaka..

kapaklar için bizim İstanbul'dan Recep Ustayı arayabilirsin, emin değilim ama elinde olacaktı... 0212 278 01 67

Tente ve mekanizmaları, cam sürgüleri için İst-look'la konuşabilirsin.... www.ist-look.com Cihangir ve Sencer yardımcı olurlar.
Yurt dışından getirmek istersen de www.cip1.com da T1 için vardı sanırım, bir de Birezilya 'da üretim yapan firma var (ama buradan sipariş verildiğinde Amerika'dan gönderiyor paketi) burada da olabilir www.busdepot.com....
buswagendotcom

weber inside!
1967BUS
Vosdost

Mesaj #33 gönderen 1967BUS » Cum Ara 22, 2006 6:12 pm

olcay abi çok teşekkür ederim. keşke sizlerle 6 sene önce tanışsaydım şimdiye arabam tam orjinal olurdu çok çok teşekkürler....
bus umu seviyorum
Kullanıcı avatarı
deimos
Vosdost

benim bus

Mesaj #34 gönderen deimos » Prş Nis 10, 2008 9:54 pm

“VW Bus” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir